Wiadomości - Artykuły

Policja z USA wykorzystała kilkanaście ciężarówek do uratowania jednego mężczyzny

2018-04-25 13:05:01

Policja stanowa z Michigan w Stanach Zjednoczonych wykazała się pomysłowością przy akcji ratunkowej dla mężczyzny, który chciał skoczyć z wiaduktu na drodze międzystanowej 696. Funkcjonariusze wykorzystali do działań jadące ciężarówki z naczepami.

Zobacz niesamowitą akcję ratunkową policji stanowej z Michigan w USA.

W nocy, między godz. 1:00 a 4:00, trwała akcja ratunkowa w USA dla potencjalnego samobójcy, który chciał skoczyć z wiaduktu. Przyczyna działania mężczyzny nie jest znana. Policja nie miała zbyt wiele czasu, aby zapobiec wypadkowi. Poduszki powietrze nie wchodziły w grę, więc funkcjonariusze zdecydowali się zatrzymać kilkanaście ciężarówek, które poruszały się po drodze międzystanowej 696.

Na zdjęciu można zobaczyć, jak pojazdy zostały ustawione w rzędzie, aby pokryć jak największą powierzchnię pod wiaduktem. Dzięki temu mężczyzna nawet po skoku zostałby zamortyzowany przez naczepę.

Do akcji wykorzystano aż trzynaście ciężarówek. Metoda policjantów z Michigan okazała się skuteczna, ponieważ udało się przeprowadzić z mężczyzną skuteczne negocjacje. Po długim czasie zszedł on z wiaduktu i został zabrany do szpitala.

PW

Fot. WJBK | FOX 2 News Detroit/Youtube.com

Źródło: O2.pl

Słowa kluczowe: akcja ratunkowa, samobójca, pojazdy, amortyzacja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Mobilne kontenery to pomieszczenia, w ktÃłrych moÅźna stworzyć takÅźe sanitariaty.
Sanitariat w kontenerze? To możliwe!

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w których można stworzyć także sanitariaty.

bitwa na taniec
Zbliża się 10. Bitwa na Taniec we Wrocławiu Wrocław

Już niebawem tancerze z całej Polski zawalczą o Grand Prix.

Polecamy
Brak zdjęcia
Pracowite wakacje

Kto był przezorny, ten na długo przed wakacjami zadbał o dobrze płatną pracę – chociażby za granicą. Mniej zapobiegliwi skazani są teraz na pośpieszne poszukiwanie

Maria Skłodowska-Curie znowu na banknocie
Maria Skłodowska-Curie znowu na banknocie

Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nowy banknot kolekcjonerski o nominale 20 zł z wizerunkiem Marii Skłodowskiej-Curie.

Ostatnio dodane
Mobilne kontenery to pomieszczenia, w ktÃłrych moÅźna stworzyć takÅźe sanitariaty.
Sanitariat w kontenerze? To możliwe!

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w których można stworzyć także sanitariaty.

Kupony i kody rabatowe