Wiadomości - Artykuły

Najpiękniejsze studentki z własnym tytułem na Konkursie Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021

2021-03-03 10:45:50

Prace nad kolejną edycją Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego trwają, a do Patronów wydarzenia dołącza nasz portal. Ta współpraca nie jest przypadkowa, bo w tym roku, kandydatki zawalczą dodatkowo o tytuł Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego Studentek!

Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego StudentekCo zrobić, żeby zostać Miss?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie eventu, w zakładce „Zostań Miss”. Jedyne warunki jakie należy spełnić to:

●    wiek między 18 a 26 lat
●    status panny
●    polskie obywatelstwo

W zeszłym roku plany pokrzyżowała pandemia, ale teraz organizatorzy przygotowani są na wszystko! Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo uczestniczek, tegoroczne castingi odbędą się w formie online. Zgłoszenia wysyłać można poprzez formularz na stornie Konkursu lub mailowo.

Szerokie perspektywy

Łamiemy utarte kanony piękna i nie oczekujemy od kandydatek określonej figury czy wzrostu. Jak podkreśla jeden z organizatorów - Marcin Chabier (grupa FLPR): - Uważamy, że piękno można definiować innymi aspektami niż idealna sylwetka. Liczy się piękno wewnętrzne i to, jaka dana dziewczyna jest.

Konkurs nie polega jedynie na wyborze najpiękniejszej studentki. Jest to okazja dla potencjalnych kandydatek na udział w licznych warsztatach, budowanie więzi w gronie wspaniałych ludzi i dumne reprezentowanie samej siebie przed całą Polską.   Udział w naszym Konkursie z wieloletnią tradycją, to jedynie początek ekscytującej drogi laureatek. Konkurs otwiera drzwi na niezliczone możliwości: od kariery modelki, aż po miejsce w polskim show-biznesie.

Specjalne wyróżnienie

- Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego Studentek to wyjątkowa przygoda, ale też szansa na złamanie kilku stereotypów. Kandydatki pokazują, jak często piękny wygląd idzie w parze z pięknym umysłem i dbają o rozwój intelektualny na uczelni wyższej - mówi Michał Derkacz, Redaktor Naczelny DlaStudenta.pl. Portal od lat pomaga studentom i studentkom w całej Polsce nadążyć nad wszystkimi aktualnościami kulturalnymi i naukowymi.

Szansę na wygraną i zdobycie sławy dla swojego miasta, mają studentki ze wszystkich uczelni na Dolnym Śląsku - w Legnicy, Jeleniej Górze, Wałbrzychu czy we Wrocławiu.

Jeśli to właśnie Ty powinnaś zostać Miss, wyślij zgłoszenie teraz, przez stronę www.misspoloniadolnegoslaska.com.pl albo bezpośrednio na maila: kontakt@misspoloniadolnegoslaska.com.pl  
Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, sprawdzaj stronę internetową Konkursu, jak i wszystkie media społecznościowe.

Tytuł Miss Studentek jest na wyciągnięcie ręki, zachęcamy do wzięcia udziału! Nie możesz się zdecydować? Przeczytaj wywiad z Sarą Pożarlik, Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 >>

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: zgłoszenia, miss studentek, najładniejsze studentki, wymagania, terminy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
25 kolejka: Legia - Cracovia
Legia podejmie Cracovię w 25. kolejce Ekstraklasy! Warszawa

Obecnie do końca sezonu pozostało już 5. kolejek, więc zawodnicy Czesława Michniewicza muszą po prostu postawić kropkę nad i.

Poland Business Run
Znamy termin zapisów na Poland Business Run 2021 we Wrocławiu Wrocław

Każdy uczestnik samodzielnie wybierze czterokilometrową trasę i pokona ją 5 września.

Polecamy
Hillsborough Stadium - 31. rocznica tragedii na meczu Liverpoolu i Nottingham Forest

Wspomnienie najgorszej tragedii w historii angielskiego futbolu.

Energylandia
Energylandia w jesiennej odsłonie!

Nowością 2018 roku jest Hyperion - Największy Mega Coaster w Europie!

Ostatnio dodane
25 kolejka: Legia - Cracovia
Legia podejmie Cracovię w 25. kolejce Ekstraklasy! Warszawa

Obecnie do końca sezonu pozostało już 5. kolejek, więc zawodnicy Czesława Michniewicza muszą po prostu postawić kropkę nad i.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.