Wiadomości - Artykuły

Jak przechowywać ważne rzeczy domowe?

2018-11-07 16:50:48

W domu przechowujemy wiele ważnych rzeczy. Są to np. dokumenty, stare pamiątki, ubrania budzące sentyment oraz inne przedmioty powiązane ze sportami i innymi aktywnościami sezonowymi. Bardzo często zbiera się ich coraz więcej w naszym domu, co ma duży wpływ na przestrzeń, którą dysponujemy. Mieszkańcy wsi mogą rozwiązać ten problem za pomocą piwnicy lub strychu, jednak osoby na co dzień żyjące w blokach spotkają się już z problemami. Jak przechowywać ważne rzeczy domowe? Odpowiedź podajemy poniżej.

Zobacz, jak wykorzystać self storage dla domowych rzeczy!

Self storage

Jeśli brakuje nam miejsca na przechowywanie ważnych rzeczy domowych, możemy pomyśleć o wynajęciu pomieszczenia, w którym moglibyśmy wszystkie te przedmioty umieszczać. Dobrą opcją w tej sytuacji jest self storage, czyli zainwestowanie w magazyn samoobsługowy. Dzięki niemu zyskamy dodatkową przestrzeń na nasze dokumenty, pamiątki itp.

Dlaczego self storage?

Self storage jest bardzo tanią opcją na zyskanie większej przestrzeni. Możemy wybrać sobie wielkość pomieszczenia według naszych potrzeb i wynajmować je przez określony czas. Dzięki temu będziemy mieć dostęp do schowanych rzeczy na terenie miasta, w którym mieszkamy. Z wyżej wymienionych przedmiotów nie korzystamy codziennie, więc takie rozwiązanie mogłoby się okazać sensowne.

Inne zalety

Elastyczność i dostępność to nie jedyne zalety magazynów samoobsługowych self storage. Dają nam one szerokie możliwości przechowywania rzeczy. Zamieścimy w nich nie tylko dokumenty, pamiątki, ubrania i artykuły sezonowe, ale także większe rzeczy, takie jak np. meble lub pojazdy. Dodatkowo, możemy być pewni, że nasza własność będzie bezpieczna w magazynie za sprawą monitoringu, który chroni pomieszczenia przed niepowołanymi wejściami.

Jak przechowywać ważne rzeczy domowe?

Sposoby przechowywania rzeczy są bardzo ważne. Na przykład dokumenty powinny znajdować się w specjalnych teczkach i skoroszytach. Natomiast pamiątki także trzeba odpowiednio schować, aby nie uległy one zniszczeniu. Nie zapominajmy oczywiście o pomieszczeniu, w którym je umieścimy. Warto wziąć w tej sytuacji pod uwagę self storage.

Artykuł powstał dzięki firmie MobilneKontenery.pl.

PW

fot. Pexels.com

Słowa kluczowe: Mobilne kontenery, self storage, magazyn, pomieszczenie, wynajem, zalety, pamiątki, przedmioty
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • dokumenty [0]
  Anita
  2019-01-21 19:40:03
  z początku tak trochę z dystansem, ale potem się jednak przekonałam, że firmowe dokumenty można zostawić w selfstorage
 • warto spróbować 2 [0]
  Konrado
  2019-01-19 00:45:16
  a to by się zgadzało, jak się próbuje miec firmę w domu to prędzej czy później trzeba będzie poszukać większej przestrzeni, ja też uciekałem do selfstrage ;)
 • warto spróbować [0]
  Daniel
  2018-12-21 21:52:48
  ciężko się było przyzwyczaić, ale od kiedy mam boxa w LM, znacznie łatwiej się funkcjonuje z większą przestrzenią do wykorzystania w domu, zwłaszcza, kiedy ma się tam też małe biuro ;)
 • mam podobnie [0]
  Ania
  2018-12-18 23:50:07
  też tak zrobiłam, to co jeszcze potrzebne ale nie używam na codzień a zagraca ląduje w less messie
 • :) [0]
  Iwona
  2018-11-30 19:52:05
  a ja tam znalazłam swój zaufany selfstorage i nie boję się jak pani poniżej że coś tam się wydarzy, mam zaufanie do less mess i póki co mnie nie zawiedli, lepiej tam, niż ma mi w domu zginać
 • praktycznie [0]
  Asia
  2018-11-28 22:09:46
  ja zrobiłam tak, że ważne rzeczy domowe zostają w domu,a pierdoły i sprzęty sezonowe które nie mają się gdzie zmieścić, wyjechały do boxa w less mess i mam spokój :)
 • rzeczy dla małych dzieci [0]
  weronika
  2018-11-22 23:40:50
  ja zdecydowałam się przechować w self storage rzeczy dla dzieci, w tym momencie nie potrzebuję, ale wiem ze niedługo będę wszelkich ebli, sprzętu i akcesorii dla niemowląt, które teraz niepotrzebnie zagracają mi pokój, szukam różnych opcji i chyba zdecyduję się na less messa
 • ja prowadzę małą firemkę [0]
  wojciech
  2018-11-20 01:14:19
  mam masę segregatorów i innych biurowych dupereli w domu, szczerze nie potrzebuję ich już ani nie mam gdzie trzymać, a wiadomo, muszę, dlatego wynajołem sobie boxa w less mess i tam trzymam sobie to, co rzechowane być musi,a w domu zawadza
Zobacz także
Zobacz, o jakie domowe rzeczy warto zadbać zimą!
Dlaczego warto skorzystać z self storage zimą?

Zobacz, o jakie domowe rzeczy warto zadbać zimą!

Zobacz nagranie świadka, ktÃłry widział płonący kurort narciarski we Francji!
Kurort narciarski w Alpach stanął w płomieniach. Zobacz przerażające nagranie! [WIDEO +18]

Zobacz nagranie świadka, który widział płonący kurort narciarski we Francji!

Światełko dla Pawła Adamowicza
Zbiórka Fundacji WOŚP zamiast zniczy i kwiatów dla Pawła Adamowicza

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przeprowadzi zbiórkę wśród osób uczestniczących w sobotnich uroczystościach pogrzebowych.

Polecamy
Skandaliczny wyrok za zabicie 15-latki! Zdjęcia z rozprawy zamordowanej Wiktorii [ZDJĘCIA]
Skandaliczny wyrok za zabicie 15-latki! Zdjęcia z rozprawy zamordowanej Wiktorii [ZDJĘCIA]

Kiedy Artur W. wrzucał Wiktorię do ścieków, ofiara jeszcze żyła. Zobaczcie zdjęcia z tej kontrowersyjnej rozprawy.

Ostatnio dodane
Zobacz, o jakie domowe rzeczy warto zadbać zimą!
Dlaczego warto skorzystać z self storage zimą?

Zobacz, o jakie domowe rzeczy warto zadbać zimą!

Zobacz nagranie świadka, ktÃłry widział płonący kurort narciarski we Francji!
Kurort narciarski w Alpach stanął w płomieniach. Zobacz przerażające nagranie! [WIDEO +18]

Zobacz nagranie świadka, który widział płonący kurort narciarski we Francji!