• 2024-01-20
  • Gdynia

Zdjęć w galerii 47.

Opis

20 stycznia 2024 mecz rozpoczął się w zrównoważony sposób, jednak z biegiem czasu różnica punktowa zaczęła się powiększać na korzyść Śląska. Pierwsza kwarta zakończyła się rezultatem 24:29, jednak to dopiero przedsmak tego, co miało nadejść.

Druga kwarta okazała się prawdziwym koszmarem dla gospodarzy. Śląsk Wrocław zdobył aż 38 punktów, podczas gdy Arka zaledwie 13. Przewaga gości była widoczna szczególnie w rzutach z dystansu, gdzie trafili oni imponujące 20 "trójek". Gdynianie natomiast borykali się z trudnościami, próbując skutecznie odpierać ataki rywali.

Dodatkowo, Arka musiała radzić sobie bez swojego głównego szkoleniowca, Wojciecha Bychawskiego, który z przyczyn rodzinnych musiał opuścić spotkanie. Jego miejsce zajął asystent Krzysztof Roszyk, jednak nawet zmiana w sztabie szkoleniowym nie wystarczyła, by odwrócić losy meczu.

Ostatecznie Śląsk Wrocław zdominował każdą kwartę, odnosząc zdecydowane zwycięstwo 117:78. Arka Gdynia musi teraz szybko otrząsnąć się po tej bolesnej porażce i skoncentrować na kolejnych wyzwaniach ligowych.

Ostatnio dodane
Sakura Wrocław 2024
Sakura. III Wrocławskie Dni Japońskich Inspiracji - Spotkanie Kultur w Sercu Europy Wrocław

Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-19 maja 2024 roku.

Międzynarodowy Dzień Własności Intelektualnej
Światowy Dzień Własności Intelektualnej - święto wszelkiej twórczej działalności człowieka

Korzystamy z niej wszyscy, słuchając muzyki, oglądając filmy, korzystając z patentów czy know-how.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.