Informacje, newsy
12. Wrocławski Marsz Równości

12. Wrocławski Marsz Równości

  • 2020-10-03
  • Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 91.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

Pierwsza połowa 2020 roku zdecydowanie nie należała do udanych. Odwołane marsze i Parada Równości z powodu pandemii, wycieńczająca i bardzo trudna psychicznie dla wielu z nas kampania prezydencka oraz wynik wyborów, po których wszyscy i wszystkie musimy się zebrać. Zebrać do działania.

Marsz Równości dla wszystkich zmęczonych, dla oplutych i dehumanizowanych, dla zapomnianych i niewidzialnych. Marsz Równości dla różnych pokoleń, różnorodnych kultur, kolorów skóry i ras. Marsz Równości dla cyklistów, bab wózkowych i osób na wózkach. Marsz Równości dla matek, ojców, synów, córek, dzieci, wnucząt, prawnucząt, dziadków i babć. Marsz Równości dla ciot, lesb, transek i transów, osób bi, queer i inter. Marsz Równości dla mieszkańców miast i wiosek. Marsz Równości dla wycieczkowiczów do Tel Awiwu i preferujących urlop pod gruszą. Marsz Równości dla beneficjentów 500+, 13 i 14 emerytury, dla tych, którzy i które nie dostali nigdy nic. Marsz Równości dla L, dla G, dla B i dla T. Marsz Równości dla osób urodzonych tutaj i zagranicą. Marsz Równości dla wrocławian i wrocławianek, Masz Równości dla przyjezdnych. Marsz Równości dla Wrocławia, dla Dolnego Śląska. Marsz Równości dla Polski.

ip

 

Polecamy
Ostatnio dodane
strajk kobiet 2020
Moje ciało, moja sprawa! Trwają protesty kobiet w całej Polsce [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobaczcie fotorelacje ze strajków kobiet w Polsce!

domowa izolacja kwarantanna
Koronawirus w Polsce: ZUS idzie na rękę osobom w izolacji domowej

Już nie trzeba dostarczać decyzji sanepidu do ZUS lub pracodawcy.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.