Wiadomości - Artykuły

Nowe formy usługi transportu materiałów budowlanych wraz z rozładunkiem HDS od Bricoman

2021-10-15 12:35:40

Rozładunki materiałów budowlanych z wykorzystaniem metody HDS. Tak markety budowlane walczą o nowych klientów!

Rozładunki HDS

Rozładunki HDS zrewolucjonizują transport materiałów budowlanych? 

Transport drogowy rozwija się z roku na rok. Najlepszym na to dowodem jest ekspansja naszego rodzimego transportu: coraz więcej nowych ciągników jest kupowanych oraz zamawianych przez polskie firmy transportowe, jedną z największych grup zawodowych w Polsce tworzą kierowcy międzynarodowi oraz w bardzo w szybkim tempie budowane są nowe centra logistyczne. Wszystko to ma wpływ na rozwój logistyki w bardzo szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu. Trzeba pamiętać bowiem, że rozwój transportu, to nie tylko ciągnik z naczepą - popularny TIR, ale również inne jego rozgałęzienia, które w większym bądź mniejszym stopniu mogą dotyczyć zwykłego "Kowalskiego". Przykład? Transport z rozładunkiem metodą HDS. Dziś podczas zakupów w popularnych marketach budowlanych, klienci, którzy robią większe zamówienia, nie muszą martwić się o to, jak taki towar dostarczyć do swojej posesji i później go rozładować. Transport HDS jest w stanie zapewnić im komfort i wygodę, tak ważną podczas tego typu zakupów. 

Czym wyróżnia się transport HDS? 

Samochody ciężarowe, które przystosowane są do transportów HDS, wyposażone są w specjalne, hydrauliczne dźwigi przeładunkowe, a te umiejscowione są na naczepie. Co to oznacza? Załadunek oraz rozładunek może być dokonywany bezpośrednio z przyczepy, na której znajduje się towar. Tak duże ułatwienie oferowane przez system HDS, to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu, a dotyczy on właśnie kwestii logistycznej. Przed wynalezieniem systemu HDS, podczas dużych zamówień, należało zamówić transport towaru plus firmę, która będzie w stanie przy użyciu swoich maszyn ów towar rozładować. Dziś wystarczy jedno zamówienie transportu HDS. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób, które planują większe remonty, coraz częściej korzysta właśnie z tego typu rozwiązań. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać, prawda? 

Czy usługa HDS jest popularna? 

Żeby zobrazować wszystkim tym, którzy nie do końca dobrze czują się w temacie transportu, logistyki oraz branży budowlanej, jak bardzo opłacalna i coraz popularniejsza jest usługa HDS, można porównać ją do zakupów w markecie spożywczym. Ludzie, korzystając z jego usług, robili zakupy samodzielnie, choć coraz częściej decydowali i decydują się na zakupy online - z dowozem do miejsca zamieszkania. Dzięki gazetce online mogli oni bez wychodzenia z domu zamówić swoje ulubione produkty z dostawą pod same drzwi. I właśnie w tym aspekcie bardzo łatwo możemy porównać wymienione hasło, z drugim, bardzo podobnie brzmiącym: Bricoman na gazetkowo.pl. Dzięki metodzie rozładunkowej HDS, klienci marketów budowlanych, korzystając z dostępnych w internecie gazetek z produktami, które sprzedaje wybrany sklep - a dotyczą one materiałów budowlanych, mogą zamówić je tak łatwo, jak produkty spożywcze. Co więcej, ich dostarczenie, będzie równie proste, co właśnie towaru spożywczego.

Artykuł Partnera

fot. Envato Elements

Słowa kluczowe: gazetkowo.pl, usługa HDS, transport HDS
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Terapia to NIE wstyd. Zbiórka na Terapiobusa

Wspomóż akcje na rzecz wsparcia zdrowia psychicznego.

Chemeko-System Gwardia Wrocław
Ligowy, mikołajkowy i darmowy! Gwardia Wrocław gra mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki Wrocław

Chcemy, aby podczas mikołajkowego meczu w Hali Orbita panowała niesamowita atmosfera - mówi prezes klubu Łukasz Tobys.

Polecamy
Inicjatywa artystów do walki z koronawirusem

Zobacz, jak chcą poprawić nam humor!

kibice na stadionach - konferencja prasowa
Kibice wrócą na polskie stadiony już w czerwcu [WIDEO]

Udało się wypracować odpowiednie mechanizmy aby wrócić do gry! - mówi z radością Mateusz Morawiecki.

Ostatnio dodane
Terapia to NIE wstyd. Zbiórka na Terapiobusa

Wspomóż akcje na rzecz wsparcia zdrowia psychicznego.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.