Informacje, newsy
Hot Wheels Monster Trucks Live

Hot Wheels Monster Trucks Live

  • 2022-03-12, do 2022-03-13
  • Bilety na wydarzenia w Gliwicach trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 1 października 2021. We wszystkich obiektach pokazy będą odbywały się przedpołudniami a także wieczorami.
  • Arena Gliwice

Opis

Hot Wheels Monster Trucks Live powraca z większą liczbą ciężarówek niż kiedykolwiek wcześniej! Całkowicie nowa ciężarówka Mega Wrex™ to 12-metrowa konstrukcja przypominająca dinozaura, o mocy 1800 koni mechanicznych, dzięki którym bez problemu miażdży swoją konkurencję. Ten dodatkowy truck na przyszłorocznej trasie z pewnością będzie Waszym ulubionym pojazdem. Fani imprezy będą mieli okazje poznać Bigfoot Midwest Madness™, który jest efektem współpracy Hot Wheels i Bigfoot®. Do europejskiej trasy dołączy również Race Ace™ z charakterystycznymi i rozpoznawalnymi płomieniami Hot Wheels.

Podczas trasy po Europie widzowie będą mieć jedyną okazję, aby zobaczyć prawdziwe wersje słynnych zabawek z monster truckami Hot Wheels, w tym ulubione przez wszystkich: Bone Shaker™, Tiger Shark, V8 Bomber™ i Demo Derby. W wydarzeniu wezmą udział goście specjalni: pożerający samochody, ziejący ogniem transformujący się robot Megasaurus, a także gwiazdy Freestyle Motocross! Ekscytujący motoryzacyjny pokaz z kultowymi akrobacjami i skokami Hot Wheels oraz spektakularnymi upadkami i rozbiciem Monster Trucków podczas konkurencyjnych strać i walk dostarczą niezapomnianej rozrywki wszystkim fanom.

Nie zabraknie również popularnego Crash Zone Pre-Show Party, które zaczyna się 2,5 godz. przed każdym show. A jest to niepowtarzalna okazja, by stanąć własnymi stopami na arenie i zobaczyć niesamowite konstrukcje i rozmiary Hot Wheels Monster Trucks! Ten dzień może być jeszcze bardziej wyjątkowy z pełnym adrenaliny pakietem VIP zawierającym oprócz świetnego miejsc do oglądania pokazów- wycieczkę Monster Trucks Tour z przewodnikiem, upominki i wiele innych. 

Mamy nadzieję, że rodzice i dzieci nadal będą zachwyceni Hot Wheels Monster Trucks Live” - powiedziała Julie Freeland, Dyrektor ds. Organizacji Wydarzeń w firmie Mattel. „Marka, która odniosła tak wielki sukces w rozpalaniu ducha rywalizacji w dzieciach, pozwoliła rodzinom dzielić się miłością do Hot Wheels i nie możemy się doczekać, aby wiosną odwiedzić nowe miasta podczas europejskiej trasy!”.

Tim McWilliams, Wiceprezes ds. organizacji tras koncertowych Live Nation powiedział: „Jako największa na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, braliśmy udział w wielu niesamowitych wydarzeniach, ale szczególnie cieszy nas praca nad Hot Wheels Monster Trucks Live, który łączy ekscytujące rodzinne widowisko z kultową marką Hot Wheels”.

Odnieśliśmy bezprecedensowy sukces w 2020 roku, dostarczając naszym fanom na całym świecie pierwszą w historii trasę Hot Wheels Monster Trucks Live Tour”, powiedział Ken Hudgens, Prezes i CEO Raycom-Legacy Content Company. „Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z Live Nation, ponieważ wspólnie poszerzamy dotarcie do fanów i możemy zaangażować nowych widzów do wspólnej zabawy w pełnowymiarowej i wciągającej rozrywce jaką jest Hot Wheels®!”

Bezpieczeństwo pracowników i klientów Mattel, Raycom-Legacy i Live Nation jest najwyższym priorytetem. Mattel z przyjemnością prezentuje wydarzenia na żywo Hot Wheels w ścisłej zgodności ze wszystkimi lokalnymi przepisami i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa.

Daty i godziny pokazów:
12.03.2022 godz. 11:30, 18:30
13.03.2022 godz. 11:30, 18:30


ip

Ostatnio dodane
Terapia to NIE wstyd. Zbiórka na Terapiobusa

Wspomóż akcje na rzecz wsparcia zdrowia psychicznego.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.