Wiadomości - Artykuły

Zostań Miss Dolnego Śląska 2022! Rusza nowa edycja konkursu

2022-01-07 14:08:10

Zostań Miss Dolnego Śląska 2022! Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie. Sprawdź, jak wziąć udział i jakie kryteria trzeba spełnić!

konkurs Miss Dolnego Śląska 2022

Miss Polski

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 32 lat cieszy się ogromną  popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Jest to niewątpliwie najbardziej  rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka na rynku.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i  należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga nawet 6 milionów widzów.

Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują kraj między innymi w  wyborach Miss Universe, Miss Supranational oraz Miss International. Dla  wielu dziewczyn jest to szansa na rozpoczęcie kariery modelki, aktorki,  dziennikarki lub celebrytki.

Miss Dolnego Śląska 2022

Konkurs powrócił na Dolny Śląsk w 2019 i od tego momentu jest organizowany bez przerwy, nawet światowa pandemia koronawirusa  SARS-CoV-19 nie pokrzyżowała planów organizacyjnych. Laureatki konkursu odniosły również kolejny raz sukces na arenie ogólnopolskiej dumnie reprezentując województwo Dolnośląskie.

Edycja 2022 zapowiada się po raz kolejny jako największe wydarzenie tego  typu w naszym województwie. Organizatorzy posiadają już doświadczenie w  organizacji wydarzenia w czasach pandemii i mają w planach  przeprowadzenie kolejnych akcji charytatywnych i innych ciekawych  projektów z udziałem nowych uczestniczek konkursu oraz laureatek z lat ubiegłych.

Uczestniczki bedą miały też okazję poznać wiele ciekawych i  inspirujących osób, przejść warsztaty i szkolenia, które będą mogły  wykorzystać w życiu codziennym. Kandydatki po raz kolejny będą mogły  współpracować z renomowanymi fotografami oraz osobami z branży  modelingowej.

Zwieńczeniem edycji 2022 będzie gala finałowa na Tarczyński Arena we  Wrocławiu, która wstępnie zaplanowana jest na 21. maja 2022, jednak  zależy wszystko od panującej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących  obostrzeń sanitarnych.

W nowej edycji konkursu nagrody przewidziane są dla wszystkich  uczestniczek konkursu, a łączna suma nagród przekroczy 100 tys zł.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej  mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy  dostępny na stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/,  wysłać zgłoszenie bezpośrednio na maila: biuro@missdolnegoslaska.pl lub  skontaktować się przez kanały social media organizatora (facebook lub  instagram).

Termin zgłoszeń upływa 13 lutego 2022
(koniec ferii zimowych).

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

          * wiek 14 do 27 lat (roczniki 1995-2008)
          * wzrost +167 cm
          * stan cywilny - bezdzietna panna
          * obywatelstwo polskie

MD/ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: zgłoszenia, terminy, formularz, wymagania
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
tenis
Australian Open: Iga Świątek odpada w półfinale. To jednak wielki sukces Polki!

Finał Wielkiego Szlema tym razem nie dla naszej zawodniczki.

OPI PIB i Fundacja Edukacyjna Perspektywy poszerzają współpracę

Dowiedz się więcej o nowych możliwościach, które wynikają ze współpracy obu organizacji.

spoofing telefoniczny
ZUS ostrzega przed oszustami. Chodzi o tzw. Spoofing

Metoda "na zmianę numeru" to nowy sposób na oszustwa przez telefon.

Polecamy
kuna
Zwyczaje kuny domowej

Poznaj ciekawostki o tym popularnym, małym drapieżniku.

Nagrania z UFO ujawnione przez Pentagon - 3 nagrania zrobione przez armię USA

Zobacz niezidentyfikowane obiekty latające na oficjalnych materiałach wojskowych Stanów Zjednoczonych!

Polecamy
Ostatnio dodane
tenis
Australian Open: Iga Świątek odpada w półfinale. To jednak wielki sukces Polki!

Finał Wielkiego Szlema tym razem nie dla naszej zawodniczki.

OPI PIB i Fundacja Edukacyjna Perspektywy poszerzają współpracę

Dowiedz się więcej o nowych możliwościach, które wynikają ze współpracy obu organizacji.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.