Wiadomości - Artykuły

Zgłoś się do 6. edycji konkursu "Zagraj o mentoring"

2022-05-06 14:57:41

Wystartowała VI edycja konkursu „Zagraj o mentoring” – inicjatywa skierowana do innowacyjnych polskich startupów. Organizatorami konkursu są inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz InCredibles, program mentoringowy stworzony przez Sebastiana Kulczyka.

Zagraj o mentoringIdeą konkursu jest wyłonienie startupów, które w unikatowy sposób podchodzą do technologicznych wyzwań i problemów biznesowych. Celem organizatorów jest pomóc im w rozwoju poprzez akcelerację i mentoring.

Konkurs jest ogromną szansą dla wszystkich innowatorów. InCredibles to marka od lat wspierająca i czynnie biorąca udział w rozwoju postaw przedsiębiorczych i rynku startupowego w Polsce. Cieszę się, że jako inQUBE możemy ponownie dołożyć do tego swoją cegiełkę ‒ mówi dyrektor inQUBE, Jan Jakub Cendrowski  

Laureatem V edycji „Zagraj o mentoring” jest firma FibriTech tworząca innowacyjne, biodegradowalne materiały stosowane w sektorze rolnym, budowlanym oraz opakowaniowym – Jako zwycięzcy poprzedniej edycji gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Organizatorzy są profesjonalistami, warsztaty i szkolenia są prowadzone na bardzo wysokim poziomie, a mentorzy dostosowują rodzaj współpracy do potrzeb projektu ‒ zachęca Monika Jeżak, kierownik laboratorium FibriTech.

Startupy zainteresowane uczestnictwem w konkursie powinny do 16 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie internetowej www.inqube.pl oraz przesłać prezentację, w której opiszą swój startup, przedstawią zespół, opracowane rozwiązanie oraz wytłumaczą, na czym polega jego innowacyjność i jaki problem rozwiązuje.

Spośród nadesłanych propozycji kapituła konkursu wybierze te, które zakwalifikują się do etapu finałowego. Głównymi kryteriami selekcji będą przyjęty model biznesowy oraz poziom innowacyjności prowadzonych prac. Finaliści otrzymają szansę bezpośredniego zaprezentowania swojej propozycji przed członkami kapituły. Finał konkursu odbędzie się 22 czerwca 2022 roku.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat udziału w konkursie, a zwycięzca nagrody głównej dołączy do grona laureatów VI edycji programu mentoringowego InCredibles  oraz będzie mógł bezpłatnie odbyć studia podyplomowe przeznaczone dla innowatorów i właścicieli startupów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Incredibles to zainicjowany w 2017r. wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu.

Twórcą programu jest Sebastian Kulczyk – prezes Kulczyk Investments, inwestor na rynku globalnym, od dwudziestu lat aktywnie zaangażowany w budowę i rozwój sektora nowych technologii.

inQUBE to Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, utworzony by wspierać biznesowe aspiracje studentów, absolwentów, pracowników naukowych oraz początkujących przedsiębiorców z branży ICT. Wrocławski Inkubator skupia wokół siebie wielu ekspertów z różnych dziedzin i z powodzeniem wspiera merytorycznie osoby planujące oraz rozwijające swoją działalność gospodarczą. inQUBE to także nowoczesna przestrzeń wykorzystywana do pracy i nauki, stanowiąca część kampusu największej ekonomicznej uczelni na Dolnym Śląsku.

Zgłoś się na: https://inqube.pl/zagraj-o-mentoring-edycjaiv/

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: terminy, zasady, startupy, 2022, Sebastian Kulczyk
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
PlaÅźowe Mistrzostwa Polski w Ultimate Frisbee
Plażowe Mistrzostwa Polski w Ultimate Frisbee ponownie w Gdańsku

Przed nami dwa dni zmagań, cztery boiska z latającymi dyskami i 18 drużyn ubiegających się o tytuł Mistrza Polski.

Centrum Nauki Experyment kończy 15 lat
Centrum Nauki Experyment kończy 15 lat Gdynia

Co wydarzy się w związku z 15 rocznicą otworzenia Centrum Nauki Experyment?

MediaMarkt
MediaMarkt uhonorowany Gwiazdą Jakości Obsługi 2022

Nagroda przyznana została w wyniku badania konsumentów.

Polecamy
Zobacz ciekawe pomysły na kontener gastronomiczny!
Kontenery gastronomiczne - ciekawe projekty [ZDJĘCIA]

Zobacz ciekawe pomysły na kontener gastronomiczny!

spacer z psem w Poznaniu
Gdzie wybrać się na spacer z psem w Poznaniu? Poznań

W jakie miejsca warto wybrać się z pupilem?

Polecamy
Ostatnio dodane
PlaÅźowe Mistrzostwa Polski w Ultimate Frisbee
Plażowe Mistrzostwa Polski w Ultimate Frisbee ponownie w Gdańsku

Przed nami dwa dni zmagań, cztery boiska z latającymi dyskami i 18 drużyn ubiegających się o tytuł Mistrza Polski.

Centrum Nauki Experyment kończy 15 lat
Centrum Nauki Experyment kończy 15 lat Gdynia

Co wydarzy się w związku z 15 rocznicą otworzenia Centrum Nauki Experyment?

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.