Wiadomości - Artykuły

Zbliża się MAMA Gathering - Festiwal dla kobiet

2019-05-21 15:37:18

100 wydarzeń, 70 prowadzących i 4 dni relaksu - już 4 lipca 2019 odbędzie się MAMA Gathering - festiwal dla kobiet. W tym roku impreza odbędzie się w Campus Domasławice w Dolinie Baryczy, malowniczej miejscowości pod Wrocławiem. W otoczeniu natury przez cztery dni lipca odbędzie się ponad setka rozmaitych zajęć skupionych wokół holistycznego podejścia do zdrowia (m.in.medycyna chińska, ajuwerda, aromaterapia i terapia czaszkowo-krzyżowa), edukacji i wsparcia okołoporodowego, seksualności, komunikacji bez przemocy oraz relacji ze sobą, ludźmi i światem.

Mama gathering

Ciekawi goście festiwalu

Festiwal oferuje morze propozycji, przewidywane są zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, rozwój osobisty, praca z ciałem - zajęcia jogi, tańca, masaże. Do dyspozycji uczestniczki będą miały także kino. W gronie 70 prowadzących są m.in. Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły oferującej kursy kreatywnej przedsiębiorczości dla kobiet, a także ekspertka Natalia Grubizna, autorka najpopularniejszego polskiego bloga na temat sekspozytywnego stylu życia. Wśród zaproszonych gości zobaczymy również Zosię i Dawida Rzepeckich, specjalistów od miłości tantrycznej oraz Agnieszkę Stein, psycholożkę i autorytet parentingowy. Pełen program dostępny jest na oficjalnej stronie festiwalu.

Nie tylko dla kobiet

MAMA Gathering to miejsce i czas, w którym pomagamy kobietom odzyskać własną przestrzeń i balans, a także wymienić doświadczenia w gronie przeżywającym podobne perypetie – mówi Marta Stoces, pomysłodawczyni festiwalu. Festiwal oferuje także zajęcia dla mężczyzn i dzieci. - Zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od etapu w życiu, mamy z dziećmi lub bez, kobiety z partnerami lub solo. To festiwal otwarty dla wszystkich - dodaje Stoces.

Warsztaty

Festiwal skupi się w tym roku na warsztatach związanych z dbaniem o środowisko. Dlatego będzie można nauczyć się robienia kosmetyków eko i metodą DIY, a także w duchu zero waste i wziąć udział w warsztatach zielarskich. Eksperci opowiedzą o zdrowym odżywianiu, a wegańskie dania serwowane będą w biokompostowalnych pojemnikach i naczyniach wielorazowego użytku. Na eko-targu pojawią się zaś produkty ręcznie robione i ekologiczne, a przy tym unikatowe.

Karnety

Sprzedaż karnetów prowadzona jest przez stronę www.mamagathering.pl, gdzie wykupić można również zajęcia MAMAzone dedykowane wyłącznie kobietom, a także noclegi oraz opiekę nad dziećmi i zajęcia w leśnej szkółce.

ip

fot. Natalia Barton

Słowa kluczowe: kobieta, zero waste, ekologia, rozwój osobisty
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Poznaj uczestników Brave Kids 2019 [FOTO]

Cały świat przyjechał na Dolny Śląsk.

Najlepsi kierowcy wrocławskiego mpk
Znamy najlepszych motorniczych i kierowców wrocławskiego MPK Wrocław

Za nami finał VII edycji Konkursu na Najlepszego Kierowcę i Motorniczego MPK Wrocław.

Tattoo Konwent 2019 w Gdańsku
Zbliża się Tattoo Konwent 2019 w Gdańsku Gdańsk

To impreza przeznaczona dla miłośników tatuażu i wszelkich przejawów alternatywnej działalności artystycznej.

Polecamy
Rośnie nowe centrum Wrocławia
Rośnie nowe centrum Wrocławia Wrocław

"Całość została zbudowana według planów Maxa Berga z 1913 roku. Wtedy jednak Rada Miejska nie dała pieniędzy na zrealizowanie tego pomysłu. Po stu latach w końcu możemy ziścić marzenia konstruktora".

Konkurs z STP: bądź FIT i wygraj
Konkurs z STP: bądź FIT i wygraj Wrocław

Letni konkurs STP.

Ostatnio dodane
Poznaj uczestników Brave Kids 2019 [FOTO]

Cały świat przyjechał na Dolny Śląsk.

Najlepsi kierowcy wrocławskiego mpk
Znamy najlepszych motorniczych i kierowców wrocławskiego MPK Wrocław

Za nami finał VII edycji Konkursu na Najlepszego Kierowcę i Motorniczego MPK Wrocław.

Konkurs Ziaja