Wiadomości - Artykuły

Wakacje za jeden uśmiech

2006-06-28 15:29:20
 Czerwiec, sesja... - już niedługo po kilku stresujących tygodniach pozostanie tylko wspomnienie. Rozpoczną się studenckie wakacje – trzy miesiące nic nie robienia...nic?

Jak spędzisz te wakacje?

Dla studenta możliwości jest wiele: spływy, wędrki, wycieczki, praca. Każdy ma sw pomysł na zagospodarowanie upragnionego wakacyjnego czasu. Zwykle jednak studencka pusta kieszeń nie pozwala na wykorzystanie całych trzech miesięcy. Warto już teraz się zastanowić co zrobić by te wakacje były wyjątkowe.

Chcesz zrobić coś wyjątkowego?


Nic prostszego! Program „Wolontariat studencki” daje Ci szansę wyruszenia w Polskę, poznania ciekawych ludzi, rozwijania Twoich zainteresowań.
Czytasz „wolontariat” i myślisz, że to czasochłonne i trudne? Wcale nie! Wystarczy, że masz jakąś pasję, coś w czym czujesz się mocny. Taniec, języki, sport, matematyka – każda Twoja umiejętność może sprawić, że te wakacje będą wyjątkowe dla Ciebie, ale także staną się niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i młodzieży z miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańc.
Zbierz kilku znajomych i w oparciu o Wasze zainteresowania przygotujcie projekt zajęć dla dzieci i ruszajcie! Kilka godzin pracy z dziećmi przyniesie Wam ogromną satysfakcję i radość, reszta dnia i wiecz to czas dla Was – sami decydujecie jak go wykorzystacie. Mazury, gy, morze – w każdym regionie Polski są szkoły, kte chętnie przyjmą wolontariuszy.

Podziel się radością!


Pamiętasz jak cieszyłeś się z końca roku szkolnego i nadchodzących wakacji? Dzieciaki teraz też tak reagują. Po kilku dniach jednak okazuje się, że brakuje im pomysł na spędzenie tego czasu. Koledzy wyjechali, rodzice pracują, zaczyna być nudno.
Twoja energia, wiedza, umiejętności i przede wszystkim chęci mogą sprawić, że wakacyjna nuda zamieni się w aktywne i twcze, niezapomniane przeżycie. Podziel się swoim doświadczeniem i optymizmem. „Wolontariat studencki” nic Cię nie kosztuje. Organizatorzy zapewniają zwrot koszt, radość z wyjątkowych wakacji też jest zapewniona...

Dowiedz się więcej!
Wejdź na stronę www.wolontariatstudencki.pl
Przyłącz się!

Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Mobilne kontenery to pomieszczenia, w ktÃłrych moÅźna stworzyć takÅźe sanitariaty.
Sanitariat w kontenerze? To możliwe!

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w których można stworzyć także sanitariaty.

bitwa na taniec
Zbliża się 10. Bitwa na Taniec we Wrocławiu Wrocław

Już niebawem tancerze z całej Polski zawalczą o Grand Prix.

Polecamy
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Ostatnio dodane
Mobilne kontenery to pomieszczenia, w ktÃłrych moÅźna stworzyć takÅźe sanitariaty.
Sanitariat w kontenerze? To możliwe!

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w których można stworzyć także sanitariaty.

Kupony i kody rabatowe