Wiadomości - Artykuły

Wakacje we wrześniu - opcja idealna dla każdego studenta!

2018-08-07 15:23:59

Nie uśmiecha Ci się spędzenie urlopu wśród krzyczących podczas zabawy dzieci ani wydawanie zawrotnych sum na wakacje? W takim razie wakacje we wrześniu są stworzone właśnie dla Ciebie. Poczytaj, jak je zorganizować i przy tym zaoszczędzić. Zapraszamy!

Wakacje we wrześniuPrzesunąć urlop

Zrezygnowanie z wakacyjnego wyjazdu w lipcu lub sierpniu na rzecz września niesie za sobą sporo plusów. Przede wszystkim wszystkie dzieci są już z powrotem w szkołach, dlatego spada ilość hałasu w większości turystycznych miejscowości, szlaków, parków i atrakcji. Większość studentów nie lubi dziecięcych krzyków i wysokich głosików wołających mamę - i ze wzajemnością. Rodziny z dziećmi podejrzliwie patrzą na  wszystkich młodych, wprowadzających się do sąsiedniego pokoju lub domku (“na pewno będą głośno imprezować!”). Wakacje we wrześniu pozwolą nam zaoszczędzić sobie tego rodzaju atrakcji. Kolejnym plusem są niższe koszty wyjazdu. Prawdziwy szał na kupowanie wakacyjnych wycieczek trwa od końca maja do końca sierpnia, dlatego oferty wrześniowe są tańsze i bardziej przystępne. To idealny moment, aby polować na oferty last minute i wybrać się do miejsca, o którym od dawna marzyliśmy.

Groupon 15% rabatuJak zorganizować wakacje we wrześniu?

Zakupienie oferty last minute w jednym ze sprawdzonych biur podróży to tylko jedna opcja na zaplanowanie urlopu. Możemy także regularnie przeglądać oferty Groupona - łatwo tam trafić na atrakcyjną propozycję pobytu w SPA (często blisko znanego uzdrowiska) lub dobrym hotelu. Możemy też skorzystać z Bookingu lub - w wersji dla nieco bardziej odważnych - dołączyć do użytkowników Airbnb.

Czas zastanowić się, jakie kierunki będą najlepsze. Największym powodzeniem cieszą się kierunki takie jak Włochy, Chorwacja, Bułgaria, Hiszpania, Grecja czy Portugalia - mimo powolnej zmiany pory roku na jesienną, mamy tam gwarancję słonecznej i pięknej pogody. Co prawda prognozy pogody zapowiadają ciepło i słońce także i u nas, lecz polska pogoda bywa bardzo zmienna i kapryśna, więc nikt nie traktuje takich prognoz do końca poważnie. Jest za to idealna do dalekich spacerów, w tym szczególnie do chodzenia po górach. Możesz wybrać się do jednej ze znanych miejscowości takich jak Szklarska Poręba, czy Zakopane, lub mniejszej i spokojniejszej - zależy, czego oczekujesz od wakacji.

Dla osób tęskniących za spokojem i przyrodą przysłowiowym strzałem w dziesiątkę może być wyjazd do Puszczy Białowieskiej; będąc tam, koniecznie wybierzcie się trasa o nazwie Żebra Żubra!

Artykuł Partnera

fot. pixabay.com/Sorbyphoto

Słowa kluczowe: tanie wakacje, tanie wczasy, wczasy studenckie, oferty
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
MobilneKontenery.pl oferują produkty, ktÃłre ułatwią pracę mały klubom sportowym.
Kontenery szatniowe, czyli idealne zaplecze na odkryte baseny

Zobacz, dlaczego warto wykorzystać kontenery szatniowe na odkrytych basenach!

poÅźyczki całodobowo
Które firmy pożyczkowe proponują pożyczki całodobowo? Warszawa

Dowiedz się, które firmy pożyczkowe rozpatrują wnioski całodobowo.

MS Piłsudski – Ukryta historia
"MS Piłsudski - Ukryta historia" - zaprezentowano edukacyjny projekt VR [WIDEO]

Zobacz relację wideo z pokazu medialnego w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu.

Polecamy
Skoki spadochronowe? Chcesz i skaczesz!
Skoki spadochronowe? Chcesz i skaczesz!

Ci, którzy mieli już okazję skakać ze spadochronem, często uważają to za jeden z najbardziej niezwykłych wyczynów w swoim wykonaniu.

Transformersy w Aquaparku
Transformersy w Aquaparku Wrocław

Wielka transformersowa strefa powstanie we Wrocławskim Parku Wodnym.

Ostatnio dodane
MobilneKontenery.pl oferują produkty, ktÃłre ułatwią pracę mały klubom sportowym.
Kontenery szatniowe, czyli idealne zaplecze na odkryte baseny

Zobacz, dlaczego warto wykorzystać kontenery szatniowe na odkrytych basenach!

poÅźyczki całodobowo
Które firmy pożyczkowe proponują pożyczki całodobowo? Warszawa

Dowiedz się, które firmy pożyczkowe rozpatrują wnioski całodobowo.