Wiadomości - Artykuły

STUK.CO - platforma z dedykowanymi zniżkami dla studentów

2023-11-20 14:17:59

W dzisiejszych czasach studenci szukają różnych sposobów na oszczędzanie pieniędzy, zwłaszcza w obliczu rosnących kosztów życia. To właśnie w związku z tymi potrzebami powstał projekt STUCK.CO. Inicjatywa, która jest dedykowana tylko studentom, aby mogli oni gromadzić wszystkie potrzebne zniżki w jednym miejscu. Na czym dokładnie polega najnowsza platforma?

STUK.COSTUK.CO – zniżki i oferty tylko dla studentów

STUK.CO, jedna z największych platform lojalnościowych dla studentów w Skandynawii, właśnie rozpoczęła ekspansję na polski rynek we współpracy z Dlastudenta.pl - największym portalem studenckim w Polsce. W bazie tej platformy zarejestrowanych jest już ponad milion studentów, a sama aplikacja działa już na terenie Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Francji, a od niedawna również i w Polsce. Aby móc skorzystać ze zniżek, należy najpierw przejść przez system weryfikacji studenta przez STUK.CO, który gwarantuje autentyczność korzystających z ofert. Dzięki temu Partnerzy i firmy oferujący indywidualne kody rabatowe mają pewność, iż mogą z nich skorzystać tylko i wyłącznie osoby posiadające aktywny status studenta.

Jakie korzyści będą mieli polscy studenci, dzięki platformie STUK.CO?

Jako użytkownik STUK.CO, studenci zyskują dostęp do ekskluzywnych zniżek na zakupy online, lokalnych ofert studenckich, cyfrowej legitymacji w aplikacji, oraz gorących okazji. Co więcej, już na starcie wszyscy zweryfikowani studenci otrzymują możliwość wykorzystania unikalnych kodów rabatowych na rozmaite usługi i produkty, w tym:

  • FlixBus – 10% na przejazdy autokarowe w Polsce oraz za granicą
  • Auchan.pl – 25 zł zniżki na zakupach o wartości min. 150zł
  • Legimi - 30-dniowy trial za free by sprawdzić ebooki, audiobooki i synchrobooki
  • Nike - 10% zniżki na obuwie, odzież i akcesoria
  • Rituals - 20% zniżki na wszystkie produkty do domu i pielęgnacji ciała
  • Jabra - 30% zniżki na słuchawki i zestawy głośnomówiące

Historia platformy STUK.CO

Początki STUK.CO (Studentkortet) sięgają 1996 roku, kiedy to zostało założone przez związki studenckie na Uniwersytecie w Sztokholmie i Królewskim Instytucie Technicznym (KTH). Jego celem było dostarczanie studentom korzyści i zniżek na różne produkty i usługi. Wraz z rozwojem technologii, platforma przeszła cyfryzację, stając się bardziej dostępna online, co zwiększyło wygodę korzystania z oferowanych korzyści. Obecnie STUK.CO, będące częścią Addreax Group od 2019 roku, kontynuuje tę tradycję, oferując polskim studentom dostęp do szerokiej gamy zniżek i korzyści. Ich celem jest wypełnienie luki na rynku oraz umocnienie i obsługa społeczności studenckiej w Polsce.

Dzięki STUK.CO studenci w Polsce mają okazję korzystać z atrakcyjnych ofert i oszczędzać, co z pewnością wpływa pozytywnie na ich życie studenckie. Pobierz aplikację bezpłatnie ze sklepu App Store lub Google Play. Aby dowiedzieć się więcej o projekcie, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową https://pl.stuk.co/

Artykuł Partnera

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: zniżki studenckie, rabaty dla studentów, kody rabatowe, przeceny
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
HELPERS’ GENERATION
Studenci ruszają z ogólnopolską akcją HELPERS' GENERATION

Zarejestrowali już 156 tys. potencjalnych dawców szpiku i idą po więcej.

Polecamy
Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
Tattoo Konwent 2023 zaprasza do Łodzi [FOTO, WIDEO] Łódź

400 tatuatorów, Drag Queens i wiele innych atrakcji.