Wiadomości - Artykuły

Spełnij marzenie o locie balonem

2021-07-22 14:55:30

Chyba każdy choć raz zastanawiał się, jakie to uczucie lecieć balonem. Ciężko zaprzeczyć, że jest to jeden z najbardziej zadziwiających statków powietrznych. Lot, zarówno z perspektywy uczestnika, jak i 'lądowego' obserwatora, robi ogromne wrażenie. Gdy jest ciemno, widok jest jeszcze bardziej spektakularny - balon przypomina wówczas wielki chiński lampion. Jeśli Twoim marzeniem od zawsze było przeżyć podniebną przygodę - nie ma na co czekać. Nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń. Czasem wystarczy impuls i odpowiedni przewodnik. Naszym i waszym przewodnikiem będzie dziś Prezentmarzeń!

Loty balonemLoty balonem

Zacznijmy od małej ciekawostki. Pierwszy lot balonem odbył się już w 1783 roku w Wersalu, a pasażerami byli wówczas baran, kogut i kaczka. Właśnie dzięki braciom Montgolfier i Ami Argandowi, dziś Ty również możesz stać się członkiem załogi na prawdziwym balonie! Loty balonem organizowane są na terenie całego kraju, dzięki czemu możesz wybrać lokalizację, a co za tym idzie - widoki. Balon może unieść się na wysokość 1000 metrów, jednak aby móc w pełni zachwycić się krajobrazem, piloci decydują się na kilkudziesięciometrową odległość od ziemi. Prezentmarzeń przygotował dla Was zestawienie wszystkich lokalizacji, w których możecie odbyć lot balonem. Znajdziecie je pod tym linkiem: https://prezentmarzen.com/lot-balonem-2/.

Loty widokowe balonem nad górami

Polskie góry są miejscem każdego dnia odwiedzanym przez wielu turystów. Podróżując w te rejony, czeka nas wiele niezwykłych widoków, które pozostaną w pamięci na zawsze. A gdyby tak zobaczyć je z zupełnie innej perspektywy? Góry robią ogromne wrażenie podczas pieszych wycieczek i wspinaczek, ale co powiecie na lot balonem nad Tatrami? Jest to niesamowity prezent dla każdego miłośnika gór. Jako uczestnik tej atrakcji, będzie mógł podziwiać panoramę Tatr z pokładu balonu. Obdarowany weźmie udział w przygotowaniach balonu do startu, a po wylądowaniu otrzyma specjalny certyfikat. Trasa obejmuje lot ze Słowacji na stronę polską lub odwrotnie.

Jak przygotować się do lotu balonem?

Poświęcić na całą atrakcję należy ok. 3-4 godzin, choć sam lot trwa ok. 60 minut. Wygodny strój będzie dobrym wyborem. Możliwe jest dokupienie opcji filmowania lotu, ale samemu również wolno robić zdjęcia i nagrywać swoim sprzętem. To, czy lot się odbędzie, zależy oczywiście od warunków atmosferycznych - bezpieczeństwo jest bowiem najważniejsze, a zadba o nie doświadczony pilot. Gdyby zadecydował, że pogoda nie jest wystarczająco dobra, ustalany jest oczywiście nowy termin. Vouchery Prezentmarzeń ważne są aż rok. Istnieje również możliwość dokupienia wariantu BEZ ENDU. Choć zachęcamy, by z marzeniami nie czekać zbyt długo!

Tanie loty balonem - szukaj ofert last minute

Dla osób, które marzą o locie balonem, ale nie chcą dużo wydać, Prezentmarzeń przygotował coś specjalnego - loty balonem LAST MINUTE. Nie martwcie się, te loty są równie spektakularne i ekscytujące, co wszystkie inne. Niska cena wynika z tego, że to organizator poinformuje uczestnika o dokładnym terminie i miejscu realizacji, a ten dostosowuje się do niego. Oczywiście jeśli wybierzesz np. Warszawę - lot odbędzie się właśnie tam. Gdzie jeszcze organizowane są tanie loty balonem? Lecimy z odpowiedzią! Jest to Kraków, Wrocław, Opole, Poznań, Trójmiasto, Lublin i wspomniana wcześniej Warszawa. Loty balonem odbywają się grupowo - skład liczy od 6 do 20 osób. Po wylądowaniu, uczestnicy otrzymają poczęstunek i wykonane zostanie pamiątkowe zdjęcie.

Loty balonem prezent

Każdy voucher na lot balonem będzie strzałem w dziesiątkę, ale w ofercie Prezentmarzeń istnieją także upominki na specjalne okazje. Jedną z najciekawszych są naszym zdaniem zaręczyny w balonie dla pary, która chciałaby przeżyć tę chwilę w niepowtarzalny sposób. Wybranka otrzyma bukiet kwiatów, a zakochani uczcić będą mogli tę chwilę lampką szampana. W koszu umieszczona będzie kamera, która nagra jedną z najważniejszych w życiu chwil. Parom, które są już po zaręczynach, zdradzimy mały sekret. Niedawno w ofercie pojawił się też ślub w balonie!

Artykuł Partnera

fot. pixabay.com

Słowa kluczowe: Loty widokowe balonem, tanie loty balonem, voucher na lot balonem, prezentmarzen.pl
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Festiwal rÃłwności 2021 II
Festiwal równości II w Krakowie

Sprawdź program II części Festiwalu.

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny znów wychodzi na ulice

Dowiedz się więcej na temat nadchodzącej akcji.

Szczepienia COVID-19
Kto będzie mógł się zaszczepić trzecią dawką przeciw COVID-19 od 24 września?

Kto aktualnie będzie mógł przyjąć trzecią dawkę przeciw koronawirusowi?

Polecamy
Globalne Centrum Usług WspÃłlnych
Smith&Nephew otwiera Globalne Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu Wrocław

Wrocławskie Globalne Centrum Usług Wspólnym Smith&Nephew mieści się w Nobilis Business House przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

Norbert B
Norbert B. doprowadzony do sądu w sprawie zbrodni w Miłoszycach [FOTO]

Mężczyzna jest podejrzany o gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi, 21 lat temu w Miłoszycach.

Polecamy
Ostatnio dodane
Festiwal rÃłwności 2021 II
Festiwal równości II w Krakowie

Sprawdź program II części Festiwalu.

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny znów wychodzi na ulice

Dowiedz się więcej na temat nadchodzącej akcji.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.