Wiadomości - Artykuły

Rusza 5. Radomska Giełda Winyli

2020-03-06 11:08:39

W sobotę, 7 marca rusza V Radomska Giełda Winyli. MediaMarkt i Radio Radom zapraszają fanów analogowego brzmienia do centrum handlowego M1 w Radomiu w godzinach od 11.00 do 17.00. Poza ofertą profesjonalnego sprzętu i ponad 30 tysięcy tytułów na odwiedzjących czekać będą liczne atrakcje. Gwiazdą wydarzenia będzie mistrz elektronicznych brzmień, kompozytor największych przebojów Kombi – Sławomir Łosowski.

Radomska Giełda Winyli Rosnąca popularność Radomskiej Giełdy Winyli przekłada się na skalę wydarzenia. Organizatorzy spodziewają się w tej edycji rekordowej liczby prezentowanych płyt, co daje kolekcjonerom niepowtarzalną okazję na zdobycie unikatowych tytułów na czarnych krążkach, ale również kaseach magnetofonowych, płytach CD, a nawet taśmach do magnetofonów szpulowych. Wśród wystawców znajdą się zarówno profesjonalne firmy zajmujące się obrotem nośników czy sprzętu, jak i prywatni kolekcjonerzy.

- Od kilku lat rośnie rynek płyt winylowych w Polsce i Radomska Giełda Winyli doskonale odpowiada na potrzeby poszerzającej się grupy wielbicieli czarnego krążka. Poza ciekawą propozycją sprzętu i płyt odwiedzający mogą wymienić się doświadczeniami, spotkać ciekawych ludzi i poszerzyć swoją wiedzę. Zachęcam do zapoznania się również z ofertą MediaMarkt, którą przygotowaliśmy właśnie z myślą o gościach wydarzenia - mówi Daniel Wojtysiak, Dyrektor Marketu MediaMarkt w Radomiu.

Wśród wystawców znajdzie się m.in. radomska manufaktura Aule, która zaprezentuje atuty kolumn głośnikowych, m.in. nowego modelu AEGID opartego na przetwornikach: szerokopasmowym Tang Band W3 oraz basowym SB Acoustic WO24 SATORI wspieranym przez bassrefleks. Miłośników profesjonalnych rozwiązań zachwyci z pewnością również oferta wielu innych, lokalnych producentów – w tym LM Audio i jego wysokiej jakości monitory serii Reference.

Gościem specjalnym giełdy będzie muzyk, kompozytor, twórca niepowtarzalnego stylu zespołu Kombi - Sławomir Łosowski. Artysta znany jest nie tylko jako autor przebojów należących obecnie do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej („Słodkiego miłego życia”, „Za ciosem cios”, „Kochać cię za późno”), ale także utalentowany grafik mający na koncie okładki płyt zespołu Kombi i ponad dwadzieścia wystaw indywidualnych. Najnowszą z nich będzie można podziwiać podczas V Radomskiej Giełdy Winyli. Wydarzenie stworzy również doskonałą okazję do porozmawiania z twórcą i zdobycia jego autografu.

Giełdzie towarzyszyć będzie, jak co roku, wiele dodatkowych wydarzeń. Na miejscu będzie działać studio emisyjne Radia Radom 87,7 FM. Z Radomskiej Giełdy Winyli, na żywo będzie nadawane specjalne wydanie programu „Wolna sobota”. Z winylowymi pasjonatami porozmawiają na antenie dwaj prowadzący – Mariusz Turczyk i Marcin Getler. W trakcie wydarzenia smakosze napojów z kofeiną dostaną szansę, by zapoznać się z szerokimi możliwościami ekspresów z oferty MediaMarkt oraz spróbować doskonałej, podawanej w formie miniaturowych dzieł sztuki kawy. Osoby zainteresowane poprawą koncentracji, uwagi, zwiększeniem możliwości zapamiętywania, obniżeniem poziomu stresu czy wsparcia swoich dzieci w nauce, będą mogły zasięgnąć cennych porad terapeutów Tomatis Radom.

ip

fot. materiały organizatora

 

Słowa kluczowe: Radom, 7 marca 2020, MediaMarkt, Radio Radom
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kształt serca stworzony z dłoni
Na czym polega Światowy Dzień Krwiodawcy obchodzony 14 czerwca?

Sprawadź, czemu warto oddawać krew i gdzie to zrobić.

Opłata reprograficzna
Opłata reprograficzna - fakty i mity

Wyjaśniamy zasady opłaty reprograficznej.

Klub MediaMarkt
Mistrzowskie nagrody w "Klubie niezwyciężonym" w MediaMarkt

Piłkarskie emocje sięgają zenitu w Klubie MediaMarkt.

Polecamy
ŁÃłdź Tattoo Days 2019
Nadchodzi Łódź Tattoo Days 2019 - święto tatuażu, muzyki i rozrywki Łódź

Impreza odbędzie się w dniach 2-3 listopada 2019 w hali Expo-Łódź.

Candace Owens wywołała burzę "Nie popieram Georga Floyda. To żaden męczennik"

Prawicowa komentatorka nagrała prawie 20 minut swoich przemyśleń, które podzieliły internautów.

Polecamy
Ostatnio dodane
Kształt serca stworzony z dłoni
Na czym polega Światowy Dzień Krwiodawcy obchodzony 14 czerwca?

Sprawadź, czemu warto oddawać krew i gdzie to zrobić.

Opłata reprograficzna
Opłata reprograficzna - fakty i mity

Wyjaśniamy zasady opłaty reprograficznej.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.