Wiadomości - Artykuły

Poznań Game Arena 2022 startuje już 7 października!

2022-09-27 13:10:36

Rockstar Energy Drink jako Sponsor Główny zaprasza na targi Poznań Game Arena 2022, które odbędą się w dniach 7-9 października w Poznaniu. Marka po raz kolejny pokaże swoje niestandardowe podejście do tematu casual gamingu. Przyjdźcie na targi i sprawdźcie, jak wygląda świat gamingu, mieszający się z muzyką i lifestylem – kolabo, o które nikt nie pytał, a każdy potrzebował.

Zobacz też: Dlaczego podcasty stały się popularne?

poznań game arena

Poznań Game Arena 2022 rusza już 7 października

Zdajemy sobie sprawę, że wielu młodych, aktywnych ludzi pasjonuje się gamingem i jest to ważna część ich życia. Dlatego zależy nam, aby zapewnić im energię do działania i wspierać w rozwijaniu swoich pasji. Zadbamy o to, aby nasza strefa gamingowa dostarczyła uczestnikom wydarzenia wielu niezapomnianych i ekscytujących wrażeń” - mówi Paulina Rajewska, Senior Brand Manager Rockstar Energy Drink.

Nie będzie to pierwsza, niestandardowa obecność marki w świecie gamingu. Już w lutym brand mocno zaistniał, jako partner strategiczny jednego z najgłośniejszych projektów tego roku, czyli SHIF7 - największej w Polsce influencerskiej ligi gamingowej, w której raperzy, twórcy internetowi, sportowcy i e-sportowcy oraz znani streamerzy Twitcha rywalizują pomiędzy sobą, ramię w ramię ze swoimi fanami w różnych tytułach gier. Strefa ROCKSTAR ENERGY Drink będzie specjalnie zaaranżowaną, kreatywną przestrzenią, wypełnioną aktywacjami, które musicie wpisać na listę „do obejrzenia” podczas tegorocznej edycji PGA.

Już w piątek 7 października popularny streamer Adamcy zaprosi odwiedzających do wspólnego grania w takie gry jak: Worms W.M.D, Fall Guys, League of Legends. Poza tym najaktywniejsze osoby odwiedzające strefę mają szansę wziąć udział w konkursie z nagrodami. Od soboty dołączy do niego kolejny znany streamer Mikołaj “Silv4n” Sinacki, który przeprowadzi m.in. wywiady ze znanymi gośćmi oraz quizy z nagrodami dla chętnych poprzez aplikację KAHOOT.

Półfinały i finały turnieju Bitwa Robali Open

Dla kochających rywalizację i dobrą zabawę w sobotę rozegrane zostaną półfinały i finał turnieju BITWA ROBALI OPEN. Po jednej stronie drabinki staną dwie zaproszone formacje znanych twórców internetowych BAMBIKI (TOM, PEVOR, SNAX) oraz TEAM ADAMCY. Naprzeciw staną pary wybrane przez otwarte kwalifikacje internetowe, gdzie każdy z odwiedzających strefę będzie mógł wziąć udział po wcześniejszym zapisaniu się. Jeśli jednak Worms W.M.D to nie Wasza gra, to w niedzielę pojawi się kolejna okazja do zmierzenia się ze znanymi zawodnikami XAYOO INDUSTRIES lub duetem Lewus i Vvarion w ABYSS2V2. Kwalifikacje przeprowadzą Silv4n i Adamcy, wybierając finałowe teamy.

Warto przyjść i kibicować podczas rozgrywek, bo po obu finałach będzie czas na wspólne zdjęcia ze swoimi ulubionymi twórcami. Nie zabraknie także miejsca na złapanie oddechu, każdy będzie mógł doładować telefon oraz siebie napojem energetycznym, siedząc na wygodnych sofach i słuchając DJ’ów znanych z polskich scen. Strefa Rockstar Energy Drink to również możliwość spotkania i przybicia piątki z takimi twórcami internetowymi jak: Kasix, Remsua, TOM223, Pevor, Snax, LukiSteve, Vstzky, Lewus, Vvarion, Nervarien, Czekolad, Izak. Po raz pierwszy w historii PGA wystawca nie będzie prowadził komunikacji jednostronnej, a zaprosi do swojego świata wszystkich streamerów. W ramach strefy marka udostępni wszystkim chętnym pokój do streamingu z profesjonalnym sprzętem, gotowym do transmisji. To świetna okazja dla tych mniejszych i większych streamerów, aby przygotować szybką relację z PGA 2022 lub przeprowadzić wywiady z gośćmi specjalnymi, spotkanymi podczas targów.

Za koncepcje kreatywną, komunikację, koordynację działań oraz realizację strefy Rockstar Energy Drink odpowiada The Collective, ekipa działająca w obszarze entertainment & content. Skupiając się na kreowaniu kolaboracji w obszarach gamingu, muzyki, sportu, mody i sztuki, tworzy nowatorskie miejsce spotkań zawodników, twórców, streamerów, muzyków czy projektantów oraz ich społeczności.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Poznań Game Arena 2022, gaming, turniej gier,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
euro 2024
Eliminacje do EURO 2024 - kiedy odbędzie się mecz reprezentacji Polski?

Poznaj datę kolejnego meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn.

Kiedy w grudniu będzie moÅźna zaobserwować Zimny KsięÅźyc?
Kiedy będzie można zaobserwować Zimny Księżyc?

Sprawdź, którego dnia grudnia pojawi się na niebie Zimny Księżyc.

spoofing telefoniczny
Oszustwo na "pieniądze z subkonta" - ZUS ostrzega przed podejrzanymi telefonami

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed fałszywymi telefonami od rzekomych pracowników ZUS.

Polecamy
Zobacz, ile kosztuje miesięczne wynajęcie magazynu self storage!
Ile kosztuje self storage?

Zobacz, ile kosztuje miesięczne wynajęcie magazynu self storage!

Kobe Bryant
Kobe Bryant nie żyje

Słynny koszykarz zginął w katastrofie helikoptera.

Polecamy
Ostatnio dodane
euro 2024
Eliminacje do EURO 2024 - kiedy odbędzie się mecz reprezentacji Polski?

Poznaj datę kolejnego meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn.

Kiedy w grudniu będzie moÅźna zaobserwować Zimny KsięÅźyc?
Kiedy będzie można zaobserwować Zimny Księżyc?

Sprawdź, którego dnia grudnia pojawi się na niebie Zimny Księżyc.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.