Wiadomości - Artykuły

Parodia Dudy kontra #RafałNieKłam, czyli ostre spoty na koniec kampanii prezydenckiej [WIDEO]

2020-06-24 11:51:43

Na polskim YouTube w zakładce "Na czasie" obok stale popularnych gangsterskich klipów rodzimych raperów i kolejnych dzieł nastoletnich influencerów, królują obecnie materiały związane z wyborami prezydenckimi w Polsce, które odbędą się już 28 czerwca 2020. Nie ma się co oszukiwać, że podczas starcia kandydatów, największe szanse na końcowy sukces mają Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. To właśnie ich nowe spoty wyborcze robią tysiące odsłon i nie ma się co dziwić, dlaczego tak jest. Wystarczy zobaczyć oba materiały!

Duda kontra TrzaskowskiDuda kontra Trzaskowski - kandydaci prezentują nowe spoty wyborcze

Nowy spot Rafała Trzaskowskiego przybiera formę parodii, w której widzimy scenę rozmowy rekrutacyjnej na głowę państwa. Niespełnione obietnice wyborcze Andrzeja Dudy są tu wyliczane bardzo konkretnie, a i sposób przedstawienia "głównego bohatera" jest komiczny i bardzo prześmiewczy.

W konkurencyjnym materiale obrano nieco inną taktykę pognębienia kontrkandydata. Trzaskowskiemu są wypominane niefortunne wypowiedzi oraz wpadki. - Jedyne, co Polska od ciebie dostała, to toksyczne szambo - tak w nowym spocie prezydenta Dudy wyimaginowana ojczyzna przemawia do Trzaskowskiego.

Czyja kampania będzie lepsza, przekonamy się już niebawem. Pamiętajcie tylko, by bez względu na upodobania polityczne, po prostu wybrać się na wybory.

MD

fot. screen youtube.com

Słowa kluczowe: Rafał Trzaskowski, Andrzej Duda, wybory w Polsce, 2020, głosowanie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Hero Challenge
Zawody Hero Challenge startują 12 września 2020

Najtrudniejszy, najdłuższy i najcięższy wyścig tego sezonu odbędzie się w dniach 12-13 września 2020 w Dąbrowie Górniczej.

KFC Gwardia Wrocław
Znamy harmonogram okresu przygotowawczego siatkarzy KFC Gwardia Wrocław Wrocław

Tygodniowy obóz w Borowicach, cztery turnieje, a do tego dwumecz z jedynym dolnośląskim przedstawicielem w PlusLidze.

Polecamy
Izabela Kozłowska w półfinale Miss Polonia 2012
Izabela Kozłowska w półfinale Miss Polonia 2012 Poznań

27 lipca w Białymstoku odbędzie Półfinał Miss Polonia 2012. Województwo wielkopolskie będzie reprezentować Izabela Kozłowska.

Nie masz pracy? Idź do kopalni!
Nie masz pracy? Idź do kopalni!

Banki i agencje reklamowe zwalniają, a kopalnie zatrudniają. Mają po 10 aplikacji na miejsce, a CV ślą im nawet świeżo upieczeni socjolodzy i doktorzy filozofii

Ostatnio dodane
Hero Challenge
Zawody Hero Challenge startują 12 września 2020

Najtrudniejszy, najdłuższy i najcięższy wyścig tego sezonu odbędzie się w dniach 12-13 września 2020 w Dąbrowie Górniczej.