Wiadomości - Artykuły

MediaMarkt z usługą montażu paneli fotowoltaicznych od Hymon

2022-01-11 10:57:52

Rośnie zainteresowanie panelami fotowoltaicznymi. Teraz usługa montażu domowych elektrowni słonecznych dostępna jest także w sklepach stacjonarnych MediaMarkt w całej Polsce. Dzięki specjalnej aplikacji firmy Hymon, lidera na rynku instalacji fotowoltaicznych, klienci sklepów MediaMarkt mogą szybko sprawdzić możliwości i warunki wykonania instalacji, a także umówić wizytę konsultanta techniczno-handlowego w swoim domu. To wygodny i prosty sposób na zaopatrzenie domu w odnawialne źródła energii. Aplikacja jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na polskim rynku.

MediaMarkt i HymonWspółpraca MediaMarkt i Hymon jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów zainteresowanych troską o środowisko oraz obniżeniem kosztów energii. Firma Hymon została dopuszczona do dystrybucji w sieci sklepów MediaMarkt po weryfikacji jakości oferowanych usług, paneli i urządzeń z nimi powiązanych oraz dostępności i sprawności oferowanego serwisu.

- Działamy na rynku fotowoltaiki od blisko jedenastu lat, dysponujemy ponad stoma własnymi ekipami, zapewniającymi nie tylko znakomity montaż, ale również serwis instalacji – mówi Jacek Strzesak, prezes spółki Hymon - Umowa z MediaMarkt, z której niezwykle się cieszymy, jest kolejnym potwierdzeniem tego, że gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Dla obu firm ważny jest aspekt społecznej odpowiedzialności biznesu i edukacji konsumentów w zakresie wpływu na środowisko i stosowania alternatywnych, ekologicznych rozwiązań. Stosowanie zielonej energii wpisuje się w tę strategię, ponieważ sprzyja redukcji śladu węglowego, wpływa na poprawę jakości powietrza, a w konsekwencji na ochronę środowiska naturalnego.

MediaMarkt jest europejskim liderem dystrybucji elektroniki użytkowej i związanych w nią usług. W Polsce sieć prowadzi ponad 80 sklepów stacjonarnych, w których wprowadziła możliwość zamówienia usługi montażu paneli fotowoltaicznych.

- W MediaMarkt dążymy do maksymalnej neutralizacji wpływu naszej działalności na środowisko naturalne. Zachęcamy również naszych klientów do świadomych, odpowiedzialnych decyzji zakupowych. Konsekwentnie rozbudowujemy ofertę produktów i usług wdrażając rozwiązania, które pozwolą minimalizować zużycie zasobów, a usługa montażu paneli fotowoltaicznych jest jednym z nich, bardzo istotnym także z punktu widzenia budżetu domowego - mówi Małgorzata Parzymies, Dyrektor Działu Usług w MediaMarktSaturn Polska - Postawiliśmy na partnera - firmę Hymon, żeby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług.

Dzięki nowej ofercie klienci sklepów stacjonarnych MediaMarkt uzyskają kompletne informacje na temat możliwości i korzyści związanych z montażem paneli fotowoltaicznych.

Więcej informacji na temat usług dostępnych jest na stronie https://mediamarkt.pl/fotowoltaika

ip

fot. materiały prasowe MediaMarkt

Słowa kluczowe: MediaMarkt oferta, MediaMarkt usługi, panele słoneczne MediaMarkt
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
tenis
Australian Open: Iga Świątek odpada w półfinale. To jednak wielki sukces Polki!

Finał Wielkiego Szlema tym razem nie dla naszej zawodniczki.

OPI PIB i Fundacja Edukacyjna Perspektywy poszerzają współpracę

Dowiedz się więcej o nowych możliwościach, które wynikają ze współpracy obu organizacji.

spoofing telefoniczny
ZUS ostrzega przed oszustami. Chodzi o tzw. Spoofing

Metoda "na zmianę numeru" to nowy sposób na oszustwa przez telefon.

Polecamy
kuna
Zwyczaje kuny domowej

Poznaj ciekawostki o tym popularnym, małym drapieżniku.

Nagrania z UFO ujawnione przez Pentagon - 3 nagrania zrobione przez armię USA

Zobacz niezidentyfikowane obiekty latające na oficjalnych materiałach wojskowych Stanów Zjednoczonych!

Polecamy
Ostatnio dodane
tenis
Australian Open: Iga Świątek odpada w półfinale. To jednak wielki sukces Polki!

Finał Wielkiego Szlema tym razem nie dla naszej zawodniczki.

OPI PIB i Fundacja Edukacyjna Perspektywy poszerzają współpracę

Dowiedz się więcej o nowych możliwościach, które wynikają ze współpracy obu organizacji.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.