Wiadomości - Artykuły

MediaMarkt wyróżniony godłem Złoty Laur Klienta 2022

2022-08-02 14:36:18

MediaMarkt zdobył nagrodę Złoty Laur Klienta 2022 w kategorii „Odpowiedzialna firma w branży ogólnopolskich marketów i sklepów internetowych”. Nagroda została przyznana dzięki głosom oddanym przez konsumentów, którzy szczególnie wysoko oceniają postawę oraz wartości firmy. Badanie zostało przeprowadzone przez GFK POLONIA DLA AEGIS MEDIA. To już kolejne wyróżnienie popularnej sieci z elektroniką użytkową, przyznane przez samych konsumentów.

Złoty Laur Klienta 2022

Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Co roku, na podstawie wyników ankiet badawczych, nagradzane są marki, które zostały uznane przez konsumentów za najlepsze pod względem jakości oferowanych produktów i usług, a także innowacyjności w swojej kategorii. W tym roku uznanie szerokiej grupy respondentów zyskał MediaMarkt, popularna sieć sklepów z nowymi technologiami.  Na sukces tej marki składa się połączenie szerokiej oferty asortymentowej, wysokiej jakości usług, fachowego doradztwa, a także zaangażowanie w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

- Laur Klienta to prestiżowa i cenna nagroda, ponieważ przyznają ją sami klienci, a ich zdanie ma dla nas zawsze największe znaczenie. To już kolejne, po Gwieździe Jakości Obsługi, wyróżnienie przyznane nam w ostatnich miesiącach przez konsumentów. Dziękujemy za zaufanie i wysoką ocenę naszych działań na rzecz  budowania lepszej przyszłości. Angażujemy się w działania na rzecz ludzi, społeczeństwa i środowiska, których rezultatem ma być lepsza jakość życia dzięki możliwościom, jakie daje technologia. Cieszymy się, że klienci MediaMarkt podzielają nasze wartości, w tym dążenie do zrównoważonego rozwoju i doceniają nasze działania w tym obszarze. Jest to dla nas dodatkowa motywacja do poszukiwania i oferowania użytkownikom nowych technologii jeszcze lepszych rozwiązań - mówi Andrzej Jackiewicz, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska. 

MediaMarkt, europejski lider na rynku elektroniki użytkowej, jest świadomy swojej roli jako wzoru do naśladowania. Sieć podejmuje działania na rzecz odpowiedzialnego rozwoju, prowadzi biznes z poszanowaniem interesów i potrzeb lokalnych społeczności, pracowników i partnerów handlowych, dążąc przy tym do neutralizacji wpływu na środowisko naturalne.

MediaMarkt chce być dla swoich klientów odpowiedzialnym partnerem i przewodnikiem po świecie nowych technologii. Inspiruje i zachęca ich do zrównoważonego życia poprzez stałe poszerzanie oferty produktów i usług przyjaznych środowisku naturalnemu. W tym celu sieć wprowadziła również specjalnie oznaczenia „BetterWay” dla urządzeń ocenionych jako zrównoważone przez niezależne organizacje testujące. W ramach zrównoważonych usług sieć oferuje m.in. długoterminowy wynajem sprzętów („RentMe”), naprawy pogwarancyjne (smartfony, AGD, TV), montaż paneli fotowoltaicznych czy zbiórkę elektroodpadów.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: nagroda konsumentów, najlepsza sieć sklepów, najlepsza obsługa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
wolne od pracy
Czy 15 sierpnia 2022 roku jest dniem wolnym od pracy?

Zobacz, kiedy wypadają kolejne dni wolne.

Lewandowski Barcelona prezentacja
Niesamowita prezentacja Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Jest numer 9! [WIDEO]

Jak powitano polskiego piłkarza? Zobaczcie zapis transmisji!

Polecamy
Nad polskim morzem zmarł 14-letni chłopiec, ktÃłry zaginął przy falochronie ze swoim rodzeństwem.
Tragedia w Darłówku. Zginął 14-letni chłopiec oraz dwójka jego rodzeństwa

Tragedia nad polskim morzem. Zginęła trójka rodzeństwa.

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.