Wiadomości - Artykuły

Kylie Jenner urodziła! Zobaczcie film, który zaskoczył świat [WIDEO]

Kylie Jenner urodziła córeczkę!

2018-02-05 13:13:07

Życie rodziny Kardashianów od wielu lat żyje cały świat. W ostatnich miesiącach media skupiły się mocno na najmłodszej siostrze - Kylie Jenner. Od dawna spekulowano na temat jej ciąży, jednak znana celebrytka nie potwierdzała tej informacji. Do mediów wpłynęło właśnie oficjalne nagranie Kylie Jenner, które pokazuje całą prawdę o ciąży celebrytki. Na filmiku widać również momenty z ostatnich 9 miesięcy oraz poród. Dzięki zaangażowaniu rodziny oraz przyjaciół, informacja na temat błogosławionego stanu Kylie Jenner nie przedostała się do mediów, a sama celebrytka dopiero teraz pochwaliła się światu cudowną informacją.

Kylie Jenner w ciąży

Kylie Jenner zdradziła płeć swojego dziecka

W oświadczeniu, które możemy przeczytać w internecie Kylie Jenner potwierdza swoją ciążę oraz fakt, że urodziła ona zdrową córeczkę. Celebrytka dziękuję również za zrozumienie oraz wyjaśnia, dlaczego ukrywała przed światem informacje o swoim stanie błogosławionym. Kylie Jenner nie chciała, aby media wpłynęły na jej stan podczas ciąży, dlatego wolała unikać niewygodnych pytań i wycofać się ze świata medialnego w ostatnich miesiącach. Po opublikowanym w internecie filmiku widać jednak, że gwiazda szybko nadrobi swoją nieobecność i na pewno zasypie świat nowymi zdjęciami, w tym fotkami swojej córeczki.

gol/yt

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Kylie Jenner film, Kylie Jenner poród, Kardashian,Kylie Jenner córka, Travis Scott
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Mobilne kontenery to pomieszczenia, w ktÃłrych moÅźna stworzyć takÅźe sanitariaty.
Sanitariat w kontenerze? To możliwe!

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w których można stworzyć także sanitariaty.

bitwa na taniec
Zbliża się 10. Bitwa na Taniec we Wrocławiu Wrocław

Już niebawem tancerze z całej Polski zawalczą o Grand Prix.

Polecamy
Warszawa: Startują Targi Prawnicze
Warszawa: Startują Targi Prawnicze Warszawa

20 i 21 marca 2012 roku w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się II edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

Bądź odważny - nie bój się wiedzy
Bądź odważny - nie bój się wiedzy

Dolnośląski Festiwal Nauki to przedsięwzięcie promujące naukę i sztukę. Od ośmiu lat organizują go wspólnie wrocławskie wyższe uczelnie i instytuty Polskiej Akademii Nauk

Ostatnio dodane
Mobilne kontenery to pomieszczenia, w ktÃłrych moÅźna stworzyć takÅźe sanitariaty.
Sanitariat w kontenerze? To możliwe!

Mobilne kontenery to pomieszczenia, w których można stworzyć także sanitariaty.

Kupony i kody rabatowe