Wiadomości - Artykuły

Internauci pytają: "Gdzie jest Polska?". Cały świat mówi o Polsce

2022-11-16 12:52:59

Po wtorkowych wydarzeniach w miejscowości Przewodów Internet aż zahuczał od ilości informacji. Pojawienie się rosyjskiej rakiety wzbudziło wiele emocji na całym świecie. Internauci szukają wiadomości o Polsce.

Aktualizowane informacje dot. zdarzenia znajdują się tutaj -> Rosyjska rakieta spadła na terytorium Polski. Zginęły dwie osoby [AKUTALIZACJA].

Internauci pytają "Gdzie jest Polska?"

Eksplozja rakiety produkcji rosyjskiej wzbudziło miliony reakcji na całym świecie. Równolegle z władzami wszystkich państw Unii Europejskiej i NATO, które są w stałym kontakcie, Internauci postanowili znaleźć informację... gdzie leży Polska. Według statystyk Google Trends to hasło było bardzo często wyszukiwane w nocy z 15 na 16 listopada, czyli niedługo potem, gdy świat obiegła informacja o eksplozji. Najbardziej zainteresowani położeniem naszego kraju okazują się Irlandczycy, a zaraz po nich mieszkańcy Wielkiej Brytanii oraz Australii. Co ciekawe, Polacy znajdują się na czwartym miejscu pod względem wyszukiwania tego hasła.

"Czy Polska jest w NATO?"

Okazuje się, że nie tylko położenie Polski jest dla Internautów niewiadomą. Pytali również o kwestie, które mogą wpływać na konflikty zbrojne. Często występowało pytanie, czy Polska należy do NATO. Takie pytanie najczęściej zadawali Islandczycy oraz Brytyjczycy. Na popularności zyskało także samo hasło "Poland" oraz "artykuł 4" i "artykuł 5" Traktatu Północnoatlantyckiego. Podobnie z wyszukiwaniem położenia wsi Przewodów.

KD

fot. zrzut ekranu Google Trends; pexels.com/pl-pl/@caio/

Źródło: interia.pl

Słowa kluczowe: google trends, gdzie leży polska, przewodów, nato, rakieta rosyjska
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Centrum Pomocy Dzieciom we Wrocławiu
Otwarto Centrum Pomocy Dzieciom we Wrocławiu [FOTO] Wrocław

Na czym konkretnie ma polegać działalność tej placówki?

Polecamy
MediaMarkt punkty odbioru
MediaMarkt uruchomił 20 000 punktów odbioru zamówień

Sieć uruchomiła 20 000 kolejnych punktów odbioru, między innymi w sklepach spożywczych, kioskach i na stacjach paliw.

Awaryjne uruchamianie samochodu
Awaryjne uruchamianie samochodu - jak się zachować Poznań

Zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie i nie możesz go otworzyć? Sprawdź jak najlepiej sobie z tym poradzić i nie uszkodzić samochodu.

Polecamy
Ostatnio dodane
Centrum Pomocy Dzieciom we Wrocławiu
Otwarto Centrum Pomocy Dzieciom we Wrocławiu [FOTO] Wrocław

Na czym konkretnie ma polegać działalność tej placówki?

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.