Wiadomości - Artykuły

Ile kosztują mobilne kontenery?

2018-11-22 13:33:40

Kontenery współcześnie zalewają nasz rynek, ponieważ oferują szereg udogodnień, dzięki którym w łatwy sposób można stworzyć garaż, kiosk, sanitariat, szatnię, a nawet mieszkanie. Tego typu magazyny są mobilne, co oznacza, że do ich postawienia nie potrzeba pozwolenia na budowę. Wymienione zalety zachęcają ludzi do inwestowania w kontenery. Ile jednak dokładnie one kosztują? Na to pytanie postanowiliśmy odpowiedzieć poniżej.

Zobacz, jaką cenę trzeba zapłacić za wynajem lub zakup kontenera!Opcje nabycia

Są dwa sposoby, za pomocą których możemy zdobyć kontener. Pierwsza to zakup blaszanego magazynu na stałe, a druga to wynajem danego modelu na określony czas. Wybór zależy od nas, dlatego warto zastanowić się, do czego będzie nam potrzebny taki produkt. Zobaczcie, ile kosztują kontenery na przykładzie strony MobilneKontenery.pl!

Zakup kontenera

Kupno kontenera to najprostsza opcja, dzięki której nabędziemy dany magazyn na stałe. Do wyboru mamy modele nowe i używane. Przeszłość danego modelu ma wpływ na cenę, tak samo jak wielkość modułu i jego wyposażenie. Według rodzajów najtańsze są kabiny WC, które można zakupić już za 1990 zlotych netto. Później mamy kontenery magazynowe/morskie (minimum 4990 złotych netto) i stróżówki (minimum 5990 złotych netto). Dużo droższe sa kontenery szatniowie i biurowe, które kosztują już około 10000 złotych netto. Do najdroższych zaliczamy kontenery sanitarne za minimum 16900 złotych netto.

Wynajem kontenera

Druga opcja, o której wspomniano już powyżej, to wynajem kontenera. Możemy wybrać nowy lub używany moduł - nasza decyzja wpłynie oczywiście na ostateczną cenę produktu. Istnieje możliwość także zakupu wyposażenia do modelu, co także zwiększy nasze koszty. My jednak tutaj chcielibyśmy skupić się na samych magazynach. dlatego przedstawiamy orientacyjnie, za ile można wynająć kontener.

Ceny różnią się w zależności od rodzaju kontenera i jego wielkości. Typowe modele magazynowe/morskie można wynająć za minimum 249 złotych netto miesięcznie. Tańsze są jedynie typowe kabiny WC, które są małe i kosztują co najmniej 199 złotych netto. W podobnej cenie znajdziemy szatnie, stróżówki oraz kontenery biurowe. Zdecydowanie najdroższe są kontenery sanitarne (minimum 799 złotych netto miesięcznie) .

Czy cena jest atrakcyjna?

Jeśli weźmiemy pod uwagę, ile może kosztować nas postawienie danego budynku od zera - licząc materiały, pozwolenie na budowę itd. - kontenery stają się bardzo atrakcyjne cenowo. Dzięki współczesnym udogodnieniom taniej możemy nie tylko je przewozić z miejsca na miejsca według własnych potrzeb, ale także stworzyć w nich warunki do codziennego funkcjonowania.

Artykuł powstał dzięki firmie MobilneKontenery.pl.

PW

fot. Pixabay.com

Słowa kluczowe: Mobilne kontenery, magazyn, pomieszczenie, model, wynajem, cena, koszt, opłaty miesięczne
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
MobilneKontenery.pl oferują produkty, ktÃłre ułatwią pracę mały klubom sportowym.
Kontenery szatniowe, czyli idealne zaplecze na odkryte baseny

Zobacz, dlaczego warto wykorzystać kontenery szatniowe na odkrytych basenach!

poÅźyczki całodobowo
Które firmy pożyczkowe proponują pożyczki całodobowo? Warszawa

Dowiedz się, które firmy pożyczkowe rozpatrują wnioski całodobowo.

MS Piłsudski – Ukryta historia
"MS Piłsudski - Ukryta historia" - zaprezentowano edukacyjny projekt VR [WIDEO]

Zobacz relację wideo z pokazu medialnego w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu.

Polecamy
Banki Żywności szukają wolontariuszy
Banki Żywności szukają wolontariuszy

Studencie - pomóż rozwiązywać problem marnowania żywności i niedożywienia w Polsce! Właśnie rozpoczyna się kampania zachęcająca do wolontariatu w Bankach Żywności.

Będzie słodko! Święto Arbuza w Katowicach!
Będzie słodko! Święto Arbuza w Katowicach! Katowice

To jedyne w Polsce i na świecie święto miłośników tego owocu.

Ostatnio dodane
MobilneKontenery.pl oferują produkty, ktÃłre ułatwią pracę mały klubom sportowym.
Kontenery szatniowe, czyli idealne zaplecze na odkryte baseny

Zobacz, dlaczego warto wykorzystać kontenery szatniowe na odkrytych basenach!

poÅźyczki całodobowo
Które firmy pożyczkowe proponują pożyczki całodobowo? Warszawa

Dowiedz się, które firmy pożyczkowe rozpatrują wnioski całodobowo.