Wiadomości - Artykuły

Energylandia w jesiennej odsłonie!

2018-10-01 13:43:44

Jesień w Energylandii to prawdziwie magiczny czas, dlatego najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce nie bez powodu nazywany jest krainą ze snów.  Klimat nowej odsłony nazwanej „Złotą Polską Jesienią” tworzy aż 25 000 dyń, które w towarzystwie 5 000 kwiatów i setek innych dekoracji pozwolą poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca. Pozwólcie więc, aby wiatr w Waszych włosach wiał mocniej i odwiedźcie Energylandie jesienią!  Atmosfera tej barwnej pory roku będzie Wam towarzyszyć od samych bram parku, przez wszystkie alejki aż do samego wyjścia! Na 26 hektarach powierzchni każdy znajdzie coś dla siebie!

EnergylandiaPark podzielony jest na cztery strefy tematyczne. Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z potężnymi, największymi w Polsce, a nawet Europie Roller Coasterami, tymi ekstremalnie szybkimi (Formuła) i wysokimi (Hyperion i Mayan), jak i delikatnymi dla dzieci (Energuś) i rodzin (Dragon RMF), a także łączącymi w sobie przejazd po wodnej trasie (Speed Water Coaster). Można także tu znaleźć potężne atrakcje wodne. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, czy Jungle Adventure – spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie. W parku znajdziemy również wodną strefę Water Park inspirowaną tropikalną wyspą, w której możemy się zrelaksować.

Nowością 2018 roku jest Hyperion – Największy Mega Coaster w Europie! Producenci tej niesamowitej atrakcji zadbali o to, aby emocje z przejażdżki zostały w nas na zawsze.

Wysokość konstrukcji osiąga 77 metrów, a prędkość do jakiej możemy rozpędzić się podczas jazdy po 1450-metrowym torze to aż 142 km/h!

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia został stworzony z myślą o każdym Gościu, a wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do parku rozrywki!

ZŁOTA POLSKA JESIEŃ W ENERGYLANDII


Od 4 do 18 października cała przestrzeń Energylandii zamieni się w jesienną krainę. Uliczki Parku zostaną przyozdobione kwiatami charakterystycznymi dla tej pory roku oraz ponad 50 ton dyń! Diametralnie odmieni się oblicze Parku, które korespondować będzie z kalendarzem i stanie się wizytówką Polskiej Złotej Jesieni.

Menu w restauracjach zostało skomponowane specjalnie na tę okazję przez najlepszych szefów kuchni, zatem karty dań z całą pewnością zaskoczą Was nowymi, jesiennymi pozycjami.

HALLOWEEN TIME

Na koniec sezonu musicie przygotować się na coś specjalnego! Halloween Time w Energylandii to czas, w którym tajemnicze niespodzianki Parku i magiczne stylizacje animatorów zaskoczą Was pomysłowością i pozwolą poczuć istotę tego coraz bardziej popularnego święta! Halloweenową stylizację parku można zobaczyć od 18 do 28 października. Warto także odwiedzić Energylandie w sobotę 27.10 wtedy będzie tam organizowany event pt. Halloween Night- po 18:00 bilety będzie można kupić za 50% ceny: https://hn.energylandia.pl

Artykuł partnera

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: park rozrywki, atrakcje, nowości, Zator

Energylandia w jesiennej odsłonie (11)

Energylandia w jesiennej odsłonie  - Zdjęcie nr 1
Energylandia w jesiennej odsłonie  - Zdjęcie nr 2
Energylandia w jesiennej odsłonie  - Zdjęcie nr 3
Energylandia w jesiennej odsłonie  - Zdjęcie nr 4
Energylandia w jesiennej odsłonie  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
MobilneKontenery.pl oferują produkty, ktÃłre ułatwią pracę mały klubom sportowym.
Kontenery szatniowe, czyli idealne zaplecze na odkryte baseny

Zobacz, dlaczego warto wykorzystać kontenery szatniowe na odkrytych basenach!

poÅźyczki całodobowo
Które firmy pożyczkowe proponują pożyczki całodobowo? Warszawa

Dowiedz się, które firmy pożyczkowe rozpatrują wnioski całodobowo.

MS Piłsudski – Ukryta historia
"MS Piłsudski - Ukryta historia" - zaprezentowano edukacyjny projekt VR [WIDEO]

Zobacz relację wideo z pokazu medialnego w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu.

Polecamy
Pomóż zwierzętom ze spalonego schroniska!
Pomóż zwierzętom ze spalonego schroniska!

W Sylwestra spłonął 150-letni pałac w folwarku w Szczedrzykowicach, który był domem dla ponad 200 zwierząt i ich opiekunów. Teraz nie zostało nic, liczy się każda pomoc!

Banki Żywności szukają wolontariuszy
Banki Żywności szukają wolontariuszy

Studencie - pomóż rozwiązywać problem marnowania żywności i niedożywienia w Polsce! Właśnie rozpoczyna się kampania zachęcająca do wolontariatu w Bankach Żywności.

Ostatnio dodane
MobilneKontenery.pl oferują produkty, ktÃłre ułatwią pracę mały klubom sportowym.
Kontenery szatniowe, czyli idealne zaplecze na odkryte baseny

Zobacz, dlaczego warto wykorzystać kontenery szatniowe na odkrytych basenach!

poÅźyczki całodobowo
Które firmy pożyczkowe proponują pożyczki całodobowo? Warszawa

Dowiedz się, które firmy pożyczkowe rozpatrują wnioski całodobowo.