Wiadomości - Artykuły

Wielka sensacja w polskiej grupie MŚ w Katarze! Argentyna przegrała z Arabią Saudyjską [WIDEO]

2022-11-22 13:03:37

Dzień 22 listopada 2022 roku miał przejść do historii po zwycięstwie Polski nad Meksykiem podczas mundialu w Katarze, ale jednak świat zapamięta go głównie ze względu na gigantyczną sensację w meczu Argentyny z Arabią Saudyjską we wcześniejszym starciu w tej samej grupie. Wielcy faworyci całego turnieju przegrali 1:2 z 53. drużyną w rankingu Fifa! Zobaczcie, jak Argentyna przegrywa z Arabią Saudyjską!

Gdy zespół z Azji szybko (w 10. minucie) stracił bramkę po golu Messiego z karnego, chyba nikt nie sądził, że losy tego spotkania mogą zostać odwrócone. Argentyna co rusz stwarzała groźne sytuacje, które nie kończyły się golami tylko przez interwencje sędziego, pokazującego pozycje spalone. Do przerwy było 1:0 dla murowanego faworyta, ale po 15 minutach spędzonych w szatniach na murawę wybiegły jakby odmienione składy.

Arabia Saudyjska już w 48. minucie wyrównała, gdy Al Shehri pokonał zaskoczonego Martineza. Argentyńskie gwiazdy futbolu kompletnie nie były w stanie skutecznie zareagować na taki obrót spraw, a jakby tego było mało, w... 53. minucie już przegrywali. Al-Dawsari zdobył pięknego gola i wyprowadził skazywany zespół na prowadzenie, którego już nie oddał! Argentyńczycy nie byli w stanie wyrównać nawet przez 12 doliczonych minut.