Wiadomości - Artykuły

100 laptopów dla szkół w ramach akcji "MediaMarkt i Zenek Dzieciom"

2020-09-03 09:14:28

Rozpoczęcie roku szkolnego to nowe wyzwania edukacyjne i organizacyjne. Łatwiej im sprostać przy pomocy nowych technologii. Rozumie to sieć MediaMarkt, która w ramach akcji „MediaMarkt i Zenek Dzieciom” przekaże sprzęt komputerowy najbardziej potrzebującym szkołom podstawowym w Polsce. 100 laptopów trafi do 20 placówek, a klienci sieci pomogą w wyborze szkół, które zostaną beneficjentami akcji. 

MediaMarkt i Zenek Dzieciom

MediaMarkt i Zenek Dzieciom

Celem akcji społecznej „MediaMarkt i Zenek Dzieciom” jest podniesienie jakości nauczania w szkołach podstawowych poprzez przekazanie sprzętu komputerowego najbardziej potrzebującym placówkom. Inicjatywa wpisuje się w misję marki: wspieranie odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

- Dla wielu z nas nieograniczony dostęp do sprzętu komputerowego i Internetu wydaje się czymś oczywistym, tymczasem w wielu szkołach jest on ograniczony. Mając świadomość, jak korzystanie z nowych technologii ułatwia poznawanie świata i zdobywanie wiedzy, postanowiliśmy wesprzeć 20 szkół podstawowych na terenie całej Polski i przekazać im laptopy. Połowa placówek zostanie wybrana w ogólnopolskim, otwartym głosowaniu, połowa przez komisję konkursową - mówi Alpay Güner, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Ambasadorem akcji jest gwiazda najnowszej kampanii reklamowej MediaMarkt, Zenek Martyniuk.

- Mam nadzieję, że za przykładem MediaMarkt pójdą inne marki i równie aktywnie zaangażują się w pomoc polskim szkołom, na które tej jesieni czeka wyjątkowo dużo wyzwań. Pamiętajcie, szanse na wygraną rosną wraz z każdym oddanym głosem. Powiedzcie o akcji rodzinie, sąsiadom, znajomym - w grupie siła! - zachęca Zenek Martyniuk.

Zgłoszenia są przyjmowane od 01.09. do 14.09. br. za pośrednictwem strony mediamarktdzieciom.pl. Warunkiem przystąpienia szkoły do akcji jest wypełnienie przez dyrekcję danej placówki krótkiego formularza, dołączenie uzasadnienia oraz akceptacja Regulaminu.

O wyborze 10 zwycięskich szkół zadecydują klienci MediaMarkt w głosowaniu.  Od połowy września (15.09 od godz. 11.00) każdy zakup w MediaMarkt, dokonany w dniach 01.-30.09.2020, będzie uprawniał do oddania jednego głosu (1 paragon = 1 głos). 10 szkół z najlepszym wynikiem otrzyma od MediaMarkt po 5 laptopów, a 10 kolejnych placówek wybierze komisja akcji. Do 20 polskich szkół trafi w sumie 100 laptopów.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie mediamarktdzieciom.pl.

Za realizację akcji odpowiada MediaMarktSaturn Polska we współpracy z agencją reklamową Heart&Brain.

ip

fot. materiały prasowe MediaMarkt

 

 

Słowa kluczowe: zgłoszenia, szkoły, promocja, 2020
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Narodowy Dzień Sportu - trening judo
Narodowy Dzień Sportu już za nami [Podsumowanie]

Polacy kochają sport! W sobotę, 19 września, w całym kraju odbyły się bezpłatne treningi sportowe dla dorosłych i dzieci.

Jesienne liście
Pierwszy dzień jesieni 2020 - wszystko co musisz wiedzieć!

Kiedy zaczęła się jesień i co to oznacza? Dowiedz się, jak się na nią przygotować!

eWinner Gwardia Wrocław - AZS AGH KrakÃłw
eWinner Gwardia Wrocław wygrywa z AZS AGH Kraków 3:1 [FOTO]

Od zwycięstwa sezon 2020/21 rozpoczęli siatkarze, którzy poza drugim setem, kontrolowali wydarzenia na boisku. Zobaczcie zdjęcia z meczu!

Polecamy
SpaceX nie chciało przesunąć swojego satelity by uniknąć kolizji z satelitą ESA

Czy przez upartość firmy Elona Muska mogło dojść do zderzenia, którego koszty trzeba by było liczyć w setkach milionów dolarów?

Czy szachy są rasistowskie? Burza wokół niedoszłej dyskusji w australijskim radiu

Telewizja ABC z Australii planowała program poświęcony dyskusji o zasadach w szachach i potrzebie ich zmiany... wybuchły kontrowersje.

Polecamy
Ostatnio dodane
Narodowy Dzień Sportu - trening judo
Narodowy Dzień Sportu już za nami [Podsumowanie]

Polacy kochają sport! W sobotę, 19 września, w całym kraju odbyły się bezpłatne treningi sportowe dla dorosłych i dzieci.

Jesienne liście
Pierwszy dzień jesieni 2020 - wszystko co musisz wiedzieć!

Kiedy zaczęła się jesień i co to oznacza? Dowiedz się, jak się na nią przygotować!

Konkurs Ziaja
Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.