Wiadomości - Artykuły

Zginął na oczach swojej żony podczas lotu spadochronem. Tragiczne wideo nagrała żona [WIDEO]

2017-07-17 08:43:02

Nic nie zapowiadało tragedii, która zdarzyła się kilka dni temu, na jednej z rajskich wysp Tajlandii. Podczas swoich wczasów i pobytu na Phuket, pewna australijska para postanowiła trochę zaszaleć. Mimo swojego nie najmłodszego już wieku, pewien turysta postanowił spróbować ekstremalnego sportu, który niestety skończył się tragicznie.

australijski turysta na Phuket

Niezapowiadająca się tragedia na wczasach

Roger John Hussey, 70-letni biznesmen z Australii dorobił się ogromnego majątku. Jego wybranką serca okazała się piękna Tajka. Nic więc dziwnego, że Roger chciał spróbować odrobiny szaleństwa na jednej z tajskich plaż. Tam właśnie, na wyspie Phuket rozegrała się jego ostatnia, tragiczna przygoda. Całe zajście rejestrowała żona biznesmena, która chciała uwiecznić na pamiątkę lot spadochronem. Niestety, krótko po wzbiciu się w powietrze widać, jak Hussey nerwowo porusza się w uprzęży profesjonalnego sprzętu i wypada z niej do wody.

Na pomoc mężczyźnie od razu ruszyli ludzie, którzy obserwowali lot, oraz jego żona. Niestety, mimo szybkiej reakcji i pomocy, biznesmen zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Panika i tragiczny wypadek

Z relacji ludzi, którzy przygotowali lot wynika, że tragicznie zmarły mężczyzna spanikował i sam wypiął się z asekurujących go pasów. Lecący z nim instruktor powiedział, że nie było szans na to, aby mógł pomóc i uratować australijskiego turystę. Osoby przygotowujące lot spadochronem zostały aresztowane. Zdarzenie wyjaśnia policja.

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Phuket, wypadek, śmierć, spadochron,tragedia, Tajlandia, wczasy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
babcia i dziadek
7 pomysłów na prezenty dla babci i dziadka

Sprawdź, co kupić z okazji ich święta!

Silne wiatry spowodowaÅ‚y wiele szkÃłd w paÅ„stwach europejskich.
Orkan Fryderyka szalał nad Europą

Silne wiatry spowodowały wiele szkód w państwach europejskich.

policjant
Więcej policjantów w terenie. To nadal atrakcyjny zawód

Funkcjonariuszy będzie więcej i będą bliżej obywateli.

Polecamy
Zaginęła Katarzyna Kobiela
Zaginęła Katarzyna Kobiela

Katarzyna Kobiela to mieszkanka Sieradza. Tam też, na stacji kolejowej widziano ją ostatni raz, kiedy 21 czerwca wsiadła do pociągu jadącego do Wrocławia.

Ostatnio dodane
babcia i dziadek
7 pomysłów na prezenty dla babci i dziadka

Sprawdź, co kupić z okazji ich święta!

Silne wiatry spowodowaÅ‚y wiele szkÃłd w paÅ„stwach europejskich.
Orkan Fryderyka szalał nad Europą

Silne wiatry spowodowały wiele szkód w państwach europejskich.

BazarKredytowy.pl