Wiadomości - Artykuły

Motokrew 2013: Oddaj krew obok Aqua Parku

2013-04-11 09:18:51

Zapraszamy na akcję popularyzującą krwiodawstwo:  Motocykliści Dzieciom „MOTOKREW 2013”we Wrocławiu
 
Start w sobotę, 13 kwietnia o godzinie 10.00 w Katedrze Marii Magdaleny przy ul. Szewskiej, po mszy i święceniu motorów i w asyście policji parada do Aquaparku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu.

Impreza tego typu odbywa się już po raz piąty we Wrocławiu i poza propagowaniem idei krwiodawstwa, jest otwarciem sezonu motocyklowego na Dolnym Śląsku. Co roku w różnorodnych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów bierze udział kilka tysięcy uczestników.

W tym roku będziemy mieć 10 łóżek. Zbiórka krwi odbędzie się w holu głównym oraz w punkcie mobilnym przed Aquaparkiem, od 11.00 do 16.00.

Dla każdego oddającego krew - w prezencie - pamiątkowa koszulka oraz posiłek z grilla.

Na gości czekać będzie wiele atrakcji, w tym także sportowych. Będą m.in. samochody rajdowe startujące co roku w rajdzie Monte Carlo Weteranów Szos; jednym z gości specjalnych imprezy będzie Paweł Jędrzejczyk, mistrz świata w boksie tajskim; pojawią się także nasi byli olimpijczycy.

Co jeszcze? Koncerty, mnóstwo zabaw dla dzieci, wojskowe wozy bojowe, pokazy sztuk walki- Aikido, Combat Kalaki, Judo, Zapasy, Kung – fu, MMA, wioska indiańska, X Legion Rzymski, loty balonem na uwięzi…  Działać też będą punkty gastronomiczne.

A na scenie usytuowanej na parkingu przy Aquaparku (ul. Petrusewicza): Pokazy taneczne grupy „Underbreak Trance“, licytacje i konkursy, a przede wszystkim muzyka w wykonaniu zespołów – Synaptine, Excess, Generacja i 4 Szmery.

ip

Słowa kluczowe: motokrew wrocław aquapark zbiórka krwi
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Awaria wyciągu w Gruzji. Ludzie wyskakiwali z krzesełek! Zobaczcie nagranie [WIDEO]
Awaria wyciągu w Gruzji. Ludzie wyskakiwali z krzesełek! Zobaczcie nagranie [WIDEO]

W wyniku awarii wyciągu narciarskiego wiele osób zostało rannych.

Kontenery wielomoduÅ‚owe oferujÄ… duÅźe moÅźliwość tworzenia zaplecza.
Jeden kontener to za mało? Wypróbuj możliwość łączenia modułów!

Kontenery wielomodułowe oferują duże możliwość tworzenia zaplecza.

Polecamy
Gigantyczny Jumbo Jet wylądował we Wroclawiu
Gigantyczny Jumbo Jet wylądował we Wroclawiu Wrocław

Jeden z największych samolotów świata na wrocławskim lotnisku. Zobacz zdjęcia!

Zobacz zdjęcia z otwarcia sklepu ĘĄ
Zobacz zdjęcia z otwarcia sklepu ĘĄ Wrocław

Okulary od Brylove, LOMOgrafy, torby, łańcuszki, bransoletki - wszystko to kupimy w sklepie ĘĄ, który w czwartek otwarto na ulicy Ruskiej we Wrocławiu.

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
Konkurs Ziaja
BazarKredytowy.pl