Wiadomości - Artykuły

meetYT 5 - Z czym to się je ?

2017-01-10 07:36:48

Społeczność twórców internetowych z dnia na dzień nabiera coraz to żywsze kolory, zyskując ogromną popularność, sukcesywnie kreuje swój wizerunek sceniczny w internecie. Serwis YouTube ostatnimi czasy bije rekordy popularności, stwarzając tym samym realne zagrożenie nawet dla takiego olbrzyma jakim jest telewizja. Wszystko wskazuje na to, że serwis w przerażającym tempie rośnie w siłę i nie zamierza zwalniać.

Rezultatem tego trendu są m.in. takie wydarzenia jak meetYT.  No właśnie!  Zostały już niespełna dwa tygodnie do następnej, piątej już, edycji najszybciej rozwijającej się imprezy zrzeszającej fanów YouTube w Polsce.

14 styczeń już na wyciągnięcie ręki a co za tym idzie przecięcie wstęgi inauguracyjnej rozpoczynającej meetYT 5. Warto więc dla osób planujących odwiedzić przedsięwzięcie, zapoznać się z atrakcjami, które będą na nim dostępne przez okrągłe 10 godzin. Organizatorzy rzucający świeże spojrzenie odważnie zapewniają, że w rozbudowanym programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie!

Impreza w imprezie?


Ponad 150 gości specjalnych, ponad 200 wypełnionych formularzy akredytacyjnych przez media, prasę oraz twórców. Strefy free2play z ponad 100 stanowisk do grania. Liczne konkursy, występy na scenie, turnieje, masa stoisk. Dodatkowo utalentowany konferansjer zadba o to, żeby nikt podczas imprezy nawet raz nie ziewnął. Wszystko okraszone magicznym klimatem, który na długo zapadnie w pamięci uczestników.  Dla eventowych purystów to może wciąż być za mało, dlatego też organizatorzy wychodzą nam naprzeciw i zapowiadają - meetGoT gratkę dla miłośników serialu Gry o Tron z atrakcjami związanymi z uniwersum pieśni lodu i ognia m.in. konkursem na najlepszy cosplay.

YouTube nigdy nie śpi, czyli twórcy na meetYT 5

Jak wyżej zostało uwzględnione na meetYT 5 pojawi się ponad 150 twórców. Istna mieszanka wybuchowa gwarantująca zadowolenie, bowiem każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Od Meme famili - kilkuosobowej ekipy przebojowych twórców podbijających serca fanów w piekielnie szybkim tempie: Gargamela, Ahusa i Generator Frajdy, przez Boxdela, ZDUPY i Ravgora aż po młodych utalentowanych artystów czyli Sylwii Lipki, Olivii Fok czy Adama Kalinowskiego  A to jest tylko czubek góry lodowej, gdyż na evencie zawita wiele innych twórców. 

Zagorzali fani będą skakali ze szczęścia!

Występy na scenie i stoiska oraz strefa GOLD, uraczy dużą dozą szczęścia każdego prawdziwego fana. Jesteś wielbicielem Meme famili? To musisz tu być! Dzięki naszemu złotemu sponsorowi - Tiger Energy Drink, internetowy gang Gargamela postawi swoje dumne stoisko na płycie głównej TAURON Areny, tym samym racząc nas swoimi limitowanymi produktami. I nie tylko oni będą oferowali swoje dobra, do tej wielkiej grupy zaliczają się: ZDUPY, ŚmiechawaTV, Serafin, DG i kilku innych twórców!

Podczas zwiedzania obiektu, uczestnikom od ucha do ucha, rozbrzmiewał się będzie śpiew naszych rozwijających się młodych piosenkarzy co w połączeniu da rozkosz dla wszystkich naszych zmysłów. Do tego dla nabywców biletów GOLD mamy świetne wieści, otóż wyeksponowana będzie specjalnie dla Was strefa, która ułatwi kontakt z idolami. Zrobienie sobie zdjęcia, zdobycie autografu czy wymiana poglądów stanie się bajecznie prosta!

Dla wszystkich przedstawicieli, których aplikacje zostały zaakceptowane:

Wejście do obiektu będzie od - Wejścia numer 4. Znajdującego się od Alei Pokoju. 
Przedstawicieli wpuszczać zaczniemy od godziny 9:00.

ip

Słowa kluczowe: meetyt5, yt, youtube, serwis internetowy, szkolenie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Warto przeczytać
Wrocław: Uwaga na intensywne opady śniegu
Wrocław: Uwaga na intensywne opady śniegu Wrocław

Do wieczora warstwa śniegu może mieć nawet 12 cm - ostrzega IMGW we Wrocławiu.

Letnie przeboje wrocławskiego lotniska
Letnie przeboje wrocławskiego lotniska Wrocław

Malaga - to najpopularniejszy południowy, niskokosztowy kierunek z letniej oferty wrocławskiego lotniska. W kwietniu i maju poleciało tam ponad 6 tysięcy pasażerów.

Zobacz także
Wypadek pod Goleniowem
Zderzyły się cztery samochody na DK6

Do wypadku doszło w okolicach Goleniowa. Jest jedna ofiara śmiertelna, a cztery osoby zostały ranne.

Rosję atakuje szarańcza! Czy Polska też ma się obawiać? [WIDEO]

Okropna plaga dotknęła naszych sąsiadów.

Trzęsinie ziemi w Grecji! Są ofiary śmiertelne [WIDEO]

Ucierpiała wyspa Kos i wybrzeże Turcji.

Ostatnio czytane
Wrocław: Uwaga na intensywne opady śniegu
Wrocław: Uwaga na intensywne opady śniegu Wrocław

Do wieczora warstwa śniegu może mieć nawet 12 cm - ostrzega IMGW we Wrocławiu.

Letnie przeboje wrocławskiego lotniska
Letnie przeboje wrocławskiego lotniska Wrocław

Malaga - to najpopularniejszy południowy, niskokosztowy kierunek z letniej oferty wrocławskiego lotniska. W kwietniu i maju poleciało tam ponad 6 tysięcy pasażerów.

Popularne
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych
Internetowa wyszukiwarka... zmarłych Wrocław

Urząd Miejski Wrocławia, aby pomóc wielu mieszkańcom miasta, a także osobom spoza Wrocławia, w odnalezieniu miejsc pochówku krewnych i znajomych przygotował specjalny serwis.

Brak zdjęcia
Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się! Wrocław

My, niżej podpisani studenci uczelni wyższych, protestujemy wobec nieuzasadnionych podwyżek opłat za wynajem pokoi i mieszkań w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Konkurs Ziaja